Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: 2020 Kia Optima | NEWS

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie 2020 Kia Optima | NEWS

#drivetastefully

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Ktoś trafnie podsumował na fejsie pod waszym postem: "nowy Galant".

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Dobra gama silników z odpowiednim wyposażeniem oraz rozsądną ceną i będzie dobrze.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Czyli "czekamy na kombi i mocniejszy diesel". Wtedy byłaby to naprawdę ciekawa opcja (biorąc pod uwagę choćby zniknięcie Avensisa, jednak trochę skompresowanego 508 itd).
    O ile w ogóle będzie u nas dostępny...

Auto
    D-4D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tomash_k Zobacz posta
    Ktoś trafnie podsumował na fejsie pod waszym postem: "nowy Galant".
    Trafnie ale tylko z przodu. Tył jest obrzydliwy, garbaty, ciężki, nieproporcjonalny, doklejony na siłę. Zdjęcie numer 5 w galerii pokazuje co chcieli osiągnąć, ale nie wyszło, pod innymi kątami jest tragedia.

Auto
    Kia Ceed II business line

Domyślnie

Tak na prawdę jest to ewolucja w stosunku do poprzedniej Optimy, jeżeli chodzi o całokształt, linię to dużych różnic nie ma, natomiast front piękny, tył nie najgorszy, ale wzrok by się przyzwyczaił, a nawet mógłby się spodobać. Problem jedynie taki, że się prawdopodobnie nigdy nie opatrzy bo mieli wycofywać Optimę z europy i zastąpić kolejnym, chyba już 6 podwyższonym modelem w gamie Kii.

Nie rozumiem mody na SUVy, bo trudno poprzeć wybór tego typu samochodu praktycznością. Do tego każda szanująca się marka ma już chyba więcej suvów/crossoverów niż samochodów w zwykłym rodzaju nadwozia - robią bo jest popyt, ale dlaczego jest tylu chętnych na to??

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Bo wiele osób ceni wyższą pozycję za kierownicą i łatwość wsiadania i wysiadania, nie każdemu pasuje siedzenie prawie na jezdni i wynurzanie się z auta. Plusem jest tez brak stresu o to ze uszkodzi sie zderzak na jakims krawezniku, a ewentualne obcierki pójdą na plastikowe osłony. W większości te auta są też po prostu atrakcyjne i wyróżniają się na drodze.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Atrakcyjne ta? Ja to na palcach jednej ręki policzę atrakcyjne SUVy....

Tapatalk @ Galaxy S9

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Macan, Stelvio i co jeszcze ?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Bo wiele osób ceni wyższą pozycję za kierownicą i łatwość wsiadania i wysiadania, nie każdemu pasuje siedzenie prawie na jezdni i wynurzanie się z auta. Plusem jest tez brak stresu o to ze uszkodzi sie zderzak na jakims krawezniku, a ewentualne obcierki pójdą na plastikowe osłony. W większości te auta są też po prostu atrakcyjne i wyróżniają się na drodze.
    Jeżeli przedkładasz powyższe ponad prowadzenie, zwinność, osiągi i ogólny "smak" motoryzacji to nie wiem co robisz na tego typu forum. Ile razy dziennie wsiadasz do auta ?? 4 - 6 ??? Czy warto dla wątpliwej wygody podczas tych kilku czynności jeździć wozem drabiniastym? A jak nie umiesz parkować i obstukujesz krawężniki to warto porzucić samochód i przesiąść się na zbiorkom.

Uprawnienia umieszczania postów