Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: 2020 Ford Mustang Mach-E | NEWS

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie 2020 Ford Mustang Mach-E | NEWS

#drivetastefully

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Ani to piękne ani brzydkie. Ale rumak na masce to chyba trochę nie na miejscu

Tapatalk @ Galaxy S9

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

motoryzacja umiera ...

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Największa tragedia to wnętrze z tymi ciosanymi ekranami, zero wysiłku przy projektowaniu byle po taniosci i byle na lapu capu. Nie chcemy takich samochodów.

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Projektując wnętrze chyba na Teslę się zapatrzyli

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

to nie jest jakiś bliźniak Tesli Y?
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

No wnętrze to faktycznie koszmar. Czy dzisiaj już nie zatrudnia się projektantów od wnętrz ?
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Nawet nie czepiałbym się tak wykorzystania marki Mustang dla elektryków, ale jednak stylistycznie chyba nie do końca się udało.

Centralnie z przodu (zdjęcie 3/29 w artykule ) wygląda jak DS, bok od słupka B wydaje się mocno inspirowany Teslą, a z tyłu te mustangowe, niepotrzebnie podbajerowane lampy moim zdaniem po prostu nie pasują.

Najmniej zastrzeżeń mam chyba do wnętrza, choć ten ekran centralny mógłby być mniejszy (albo w standardzie mogłoby być pół z tego, a w opcji cały telewizor).

No i zastanawiam się, na kogo "targetowany" jest ten model - jeśli na młodych, to ma wtedy jakiś sens naśladowanie Tesli czy w kwestii stylistyki, czy choćby tego wielkiego ekranu, choć obawiam się, że w oczach młodych amerykanów będą jednak "gorszą Teslą", a oryginałem będzie jednak Model Y. Może więc lepiej było "postarzyć" nieco grupę docelową do tej, która ma sentyment do marki, ale chce spróbować pojeździć elektrykiem i wtedy jednak sterowanie i stylistyka mogłyby być nieco bardziej konserwatywne (ja tam jeszcze chyba stary nie jestem, ale nie chciałbym mieć takiego wielkiego telewizora w aucie).

Auto
    508 2019

Domyślnie

Wygląda jak chińska podróbka Tesli, a największy koszmar to tył.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Jak dla mnie z zewnątrz super, marka Mustang powinna się rozrosnąć bo to się będzie sprzedawać jak np Mini. Za to środek tragiczny, niewielu umie wkomponować ekran tak, jak VW w Touaregu. To jeden z niewielu przykładów smaku w tym temacie (tak, sam w to nie wierzę, pochwaliłem właśnie VAGa).
    Ciekaw jestem, gdzie będzie motoryzacja za 6 lat, a gdy będę zmieniał auto, czy będę wtedy rozważał elektryka albo hybrydę pług in zamiast tradycyjnego napędu.

Uprawnienia umieszczania postów