Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Miejskie auto - następca Fiata Uno.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Dlaczego, wbrew pozorom jest trochę takich aut.
    Pandę miałem przez dwa lata i może z tego względu byśmy coś innego chcieli. Chociaż nie było to złe auto.

A co sądzicie o tym egzemplarzu? Sprawdzałem na historiapojazdu.pl, wiele mi to nie pomogło :

https://www.otomoto.pl/oferta/volksw...-ID6CDZH9.html
    Akurat dorwanie Polota/Fabii z takim przebiegiem to wbrew pozorom nie jest taka niecodzienna sytuacja. Ojciec jednego z dziennikarzy miał Fabię, którą po 12 latach sprzedał z przebiegiem 8500 km.

Z aut do rozważenia: https://www.otomoto.pl/oferta/toyota...tml#f627a148f8 - tani i niezniszczalny w zasadzie samochód.
    #drivetastefully

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Ta dyskusja jest bez sensu, bo tak samo można znaleźć 20- 30- 40- 50- latków, którzy nie powinni siadać za kierownicą.
    Szukanie takiej granicy wieku jest bez sensu. Jestem z tych, którzy uważają, że wiek to tylko liczba. Póki człowiek ogarnia co się dzieje dookoła, to niech jeździ ile wlezie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Agent nie obraź się i nie bierz tego personalnie, ale czy to nie jest dobry moment na przesiadkę na taksówki?
    Wiedziałem, że ktoś się do tego przyczepi, mogłem nie pisać wieku. Co ma siedzieć już w domu i czekać na śmierć? I tak poza Giżycko i okolice się nie ruszał nigdy, a Uno by nie zmieniał, tylko niestety zostało rozbite i raczej nikt się nie podejmie naprawy. Stąd konieczność zakupu czegoś nowego.

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Z aut do rozważenia: https://www.otomoto.pl/oferta/toyota...tml#f627a148f8 - tani i niezniszczalny w zasadzie samochód.
    Yaris jest ok, tylko kultura pracy trzycylindrowca jest kiepska. Jak już to 1.3, ale tych z kolei to jak na lekarstwo a jak już to trzymają cenę. Skoda odpada (szwagier ma Felicję od nowości z 97r. także rozumiecie sami ).Ja bym kupił Splasha, Agilę lub Sparka, ale nie podchodzą mu wizualnie te auta.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

A co takiego jak Mazda 2/Demio? O taką: https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-...tml#03d6a27ade

Moja ciotka zamieniła Uno na taką Mazdę i jest mega zadowolona

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ja bym poszukał 207. Wygodne i przyjemne auto do jazdy. Coś w tym stylu https://www.otomoto.pl/oferta/peugeo...tml#e70167c9a0

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

temat wieku poruszyłem po na prawdę długim zastanowieniu i możliwie delikatnie, świadomy tego, że moi nieżyjący już dziadkowie bardzo różnie prowadzili w wieku 60+.
    jeden w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę, a drugi zimą polonezem robił rondo bokiem.
    jak jeździ ok to spoko, kupujcie auto, rzuciłem to jako temat do dyskusji, bo jest to wiek, gdzie refleks mocno siada, podobnie jak koordynacja u WIĘKSZOŚCI społeczeństwa.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Statystyki mówią też o tym że Polacy to alkoholicy i złodzieje. Patrząc na statystyki daleko się nie znajdzie, a akurat znacznie częściej na drogach zagrożenie sprawia taki ktoś po 70tce niż młody kierowca, który ma dużo lepszy refleks i czujność na drodze.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Nie no jasne. Statystyka kłamie, dane kłamią. To , że ginie u nas najwięcej ludzi na drogach to też wymysł. To na czym się opierać ? Na własnych obserwacjach czy tego co się zasłyszało?

Młody ma super refleks, tylko siano w głowie. Gdyby osoby 70+ były takim zagrożeniem to przy ubezpieczeniu miałyby duże zwyżki - a nie mają. Ta grupa powoduję mało wypadków, tylko jak raz na jakiś czas dziadek jakiś wjedzie pod prąd na autostradę to się wraca do tego tematu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Jak wypożyczasz auto zagranicą i kierowca jest 65+, to cena szybuje w górę tak samo jak przy młodocianych...

Tapatalk @ Galaxy S10e

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Możliwe, jednak to jest bardziej polityka wypożyczalni niż ubezpieczycieli. Opieram się jednak na tym co jest na naszym rynku.

Uprawnienia umieszczania postów