Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Alpine A110 | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Alpine A110 | TEST

#drivetastefully

Auto
    Lexus NX 200t Elegance AWD

Domyślnie

Piękny samochód. Chciałbym go mieć

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Wygląd Supry bardziej do mnie przemawia, lecz nie da się zaprzeczyć, że pomysł na to auto i realizacja wyśmienite. I tam gdzie kończy się cennik Alpine, zaczyna się cennik Supry.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Świetne auto, bardzo udane, a na zachodzie testują już A110S, które jako auto sportowe, jest znacznie lepsze. Co do wyglądu, jeżeli komuś to auto ma zbyt delikatny wygląd przez brak zadartej dupki (jak np. w Suprze), wystarczy domontować z tyłu skrzydło i powinno być ok.
    Od razu widać jaki potencjał miało 4C, którego moim zdaniem nie wykorzystało.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto

Domyślnie

Alfa ugryzła temat 4C ze złej strony. Zamiast zrobić stosunkowo rozsądne w kosztach produkcji auto, do tego uniwersalne jak Alpine, to byłby to hit. Monokok ze zintegrowanymi fotelami i brak wspomagania sprawiły jednak, że 4C stało się rarytasem dla prawdziwych pasjonatów.
    #drivetastefully

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Szkoda że dostepny tylko z dwusprzęgłowym shitem. Jakby dać tam solidną "mięsistą" ręczną przekładnie taka jak np. w Megane 3 RS to było by idealnie. Cieszmy się póki jeszcze ktoś takie samochody produkuje, szkoda tylko że najprawdopodobniej nigdy nie będzie mnie na takie coś stać...

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ciekawie napisany test a samochód przecudowny. Chciałbym go mieć na drugie auto.

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Też mi się to Alpine bardzo podoba, a najbardziej chyba fotele i fakt, że jest takie lekkie. Chyba bym je nawet wolał od Caymana (no chyba, że GT4 ). Najbardziej chyba brakuje jakiegoś ciekawszego silnika, ale nawet z tym co jest chętnie bym postawił je u siebie w garażu. Duże brawa dla Renault, że zdecydowali się na wypuszczenie takiego auta.

Awatar rydzyk
    Auto
    Renault Laguna III GT 2.0T + LPG

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    szkoda tylko że najprawdopodobniej nigdy nie będzie mnie na takie coś stać...
    O tym samym pomyślałem. Taki Cayman jeszcze traci na wartości i za 10 lat może być do kupienia, ale Alpine, które sprzedaje się w 1/100 tego? Obawiam się, że czeka je los BMW 1M, czyli praktycznie zerowa utrata wartości 😅

Z testu bije sympatia do tego auta i rzeczywiście jest w nim coś specjalnego. W dobie olbrzymich SUVów w wielkich miastach taki samochód jest jak powiew świeżego powietrza
    Ostatnio edytowane przez rydzyk ; 27-11-2019 o 19:27

Auto

Domyślnie

Wbrew pozorom Alpine sprzedaje się całkiem nieźle i straci na wartości. Poza tym hej, trzeba myśleć przyszłościowo. Ja się nie dziwię, czemu nikt u nas w kraju nie chce czytać o supersamochodach i innych ciekawych maszynach
    #drivetastefully

Uprawnienia umieszczania postów