Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Ustępstwa i kompromisy - kombi lub SUV do 100k PLN

Awatar bartek923
    Auto
    Toyota Avensis III Kombi 1.8 Valvematic Premium CVT 13” / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi

Domyślnie Ustępstwa i kompromisy - kombi lub SUV do 100k PLN

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Pamiętaj, że 508 ma:
    - słabe multimedia więc albo CarPlay / AndroidAuto albo się będziesz irytował
    - wyciszenie od podwozia będzie słabe. Jak masz zapas kasy (a masz biorąc pod uwagę co napisałeś, to ja bym go pro wyciszył po podłodze.

A poza tym to fajne, stylowe auto o dobrym prowadzeniu.
    I utrata wartości pewnie będzie spora.
    Tylko multimedia zarówno w 508 i RAV4 są na tak samo niskim poziomie. W tej wersji Toyoty, którą rozważam nie mam nawet nawigacji. Za to jest CarPlay, który dla mnie jest wystarczający, w Megane przyzwyczaiłem się do tego rozwiązania. Audio powinno być lepsze w 508 (choć do Cantona ze Skody mu daleko), ale to się okaże w sobotę, bo Toyotę z JBL będę miał na weekend to porównam.

Co do dodatkowego wyciszenia, to ja mam trochę awersje z rozbieraniem praktycznie nowego auta. Zawsze mam obawę że drugi raz już ktoś tak tak jak trzeba nie złoży.

Utrata wartości na bank lepiej wypada po stronie Toyoty. Za to też na starcie muszę około 15.000 więcej wyłożyć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Wyciszenie - zgadzam się z Tobą, ale podróż 508 na mokrej jezdni po prostu irytuje i jest bardzo głośno od kół.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Ja bym odpuścił Toyotkę ze względu na dramatyczne właściwości jezdne.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 Hybrid AWD-i

Domyślnie

Co do dodatkowego wyciszenia, to ja mam trochę awersje z rozbieraniem praktycznie nowego auta. Zawsze mam obawę że drugi raz już ktoś tak tak jak trzeba nie złoży.
    "Mam tak samo jak Ty"
    Co do RAVki to wyciszenie jest dziwne - działa w dziwny sposób np.
    - Na trasie (na dobrej jakościowo drodze) do prędkości 130 km/h jest w miarę cicho ale gdy przekroczy się tą prędkość to hałas się włącza tzn. nie narasta jakoś liniowo ale tak jakby się go włączyło.
    - Podobnie jest z dynamicznym wyprzedzaniem na krajówkach - jest dynamiczna owszem ale okupione jest to włączeniem tego hałasu.
    Niestety na gorszych (jakościowo) drogach jest głośno.
    Weź tylko poprawkę na to że może jestem "rozbestwiony" bo na codzień jeżdżę bardzo cichym autem
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Domyślnie

Arnold, ravka jest głośna. Ja nie mam jakiegoś super wyciszenia w Golfie, ale zawsze jak się przesiadam z Golfa na oględzinach do ravki (nawet nowej) to mam wrażenie, że jest głośno.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 Hybrid AWD-i

Domyślnie

Co nie zmienia faktu że ma sporo innych zalet i gdybym miał wybierać to bym ją (ponownie) wybrał.
    Wiesz - Z autem jest jak z Żoną - Za zalety chwalisz a do wad się przyzwyczajasz
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Uprawnienia umieszczania postów