Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Opel Corsa i Renault Clio | PORÓWNANIE

Auto
    D-4D

Domyślnie

Niektórzy dealerzy sprzedają Intense z placu za <60 tys. zł, jeśli pasuje kolor to nie ma się co zastanawiać bo wyposażenie za te pieniądze jest kozackie.

Samo Intense nie oznacza miękkich plastików, one isą w parze z pakietami dodającymi czerwone akcenty czy jasne elementy deski (ale nie foteli), oba tanie po 500zł.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Eh, i znowu trzeba tłumaczyć Intense OZNACZA miękkie tworzywa, ale z JEDNYM małym wyjątkiem - górna krawędź boczków drzwi jest twarda (czyli tam gdzie kładziesz 'zimny łokieć'. Cała reszta JEST miękka. Góra deski, ten centralny panel deski, podlokietniki drzwiowe, boczki drzwiowe w centralnej części, to wszystko JEST miękkie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

To jakim cudem siedziałem w intense ktora miała miekkie boczki górne. Tyle że miala jasne wstawki.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Kilka dni temu widziałem na ulicy identycznego Opla. Zastanawiało mnie co to za model, podjechałem bliżej i okazało się że to najnowszy model Corsy. Wygląda znakomicie, zwłaszcza w tym oczojebnym kolorze.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    To jakim cudem siedziałem w intense ktora miała miekkie boczki górne. Tyle że miala jasne wstawki.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
    Odnosiłem się do postu penguino, który napisał, że sam fakt wersji Intense nie oznacza miękkich plastików i trzeba mieć wnętrze z jasnymi/czerwonymi wstawkami żeby plastiki były miękkie. No więc nie trzeba, bo 'standardowe', całe czarne wnętrze w Intense ma miękkie tworzywa, a JEDYNA RÓŻNICA między nim, a tym 'kolorowym', to właśnie 'parapet' drzwi (ten od zimnego łokcia).
    Podsumowując:
    Standardowe, czarne wnętrze Intense - MIĘKKIE tworzywa, ale z TWARDYM parapetem drzwi.

Kolorowe wnętrze Intense - Miękkie tworzywa z miękkim parapetem drzwi.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów