Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Peugeot Rifter Long GT Line+ BlueHDI EAT8

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

zgadza się, ale w Berlingo 2 podłokietnik ma... szybko-zatrzask

Awatar manager
    Auto
    Fiesta/Rifter/reszta na sprzedaż

Domyślnie

Kiedyś macałem ten podłokietnik i chyba potrzebny jest klucz. Pewności nie mam, ale w razie czego klucz u elektryka się znajdzie, to najmniejszy problem.
    Auto jest teraz pod Berlinem, w weekend była pierwsza dolewka AdBlue, pierwszy komunikat (mówiący, że płynu zostało na 2,4kkm) pojawił się przy przebiegu ponad 4kkm. Ciekawostka - w Polsce AdBlue jest 3x tańsze.

Przy okazji, rozglądam się za autem dla siebie i... nie wiem. Abarth 595 kusi, ale da się zrobić tym trasę 400km bez utraty słuchu, i płynności finansowej przy dystrybutorze?

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Pamiętaj, że Abarth ma wiaderko zamiast baku paliwa. W trasie pali rozsądnie, ale tankowania będą jednak częste. W mieście też da się poniżej 10 zrobić - to dobry silnik. Wydech? Jeśli masz Monze, to ogłuchniesz. Ale standardowy daje radę i sprawdzi się w podróży.
    #drivetastefully

Awatar manager
    Auto

Domyślnie

Trasa dłuższa niż 500km wpadnie 1-2x w roku, więc spoko. Częstotliwość tankowania jak przy lpg
    Bardziej boli, że za 80k dostaje się tak marne wyposażenie. Indukcyjna ładowarka czy asystent pasa ruchu to przydatne bajery, a w autach z placu czujniki parkowania i android auto nie są oczywistością. No i standardowo nie mieszczę się w fotel

Awatar manager
    Auto

Domyślnie

Update: auto przejechało już 7,1 kkm, poza drobnymi lagami zimnego systemu multimedialnego wszystko jest ok. Nawet świerszczy nie ma więcej. Spalanie z ostatnich 3 kkm (autostrada plus dojazd do pracy landówkami i autobahnem) to 6,7 przy średniej 59 km/h.

Awatar manager
    Auto

Domyślnie

Kolejny update: przejechane już prawie 17 kkm. Przy ok. 14 kkm zmieniliśmy olej, ASO mocno nie skasowało. Auto się sprawdza, pierwsze rysy już opłakane, i wbrew tutejszym opiniom - brązowy plastik na konsoli centralnej jest trwały, lepszy od czarnego będącego w reszcie kabiny. Ostatnio prawie nim nie jeżdżę, bo prawie cały czas jest w Niemczech, ale główny użytkownik jest zadowolony, a to najważniejsze.

Ciekawostka - może to złudzenie, ale zwierzęta nie widzą naturalnego koloru. W ciągu miesiąca zdjąłem zderzakiem dwa gołębie

Cytat Zamieszczone przez manager Zobacz posta
    Przy okazji, rozglądam się za autem dla siebie i... nie wiem.
    Już wiem stanęło na Fieście. Jeśli chcecie temat, mogę założyć

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Dawej temat Berlingo i jego odpowiedniki od Peugeota to bardzo sympatyczne samochody. Niby taki użytkowy muł ale mają coś w sobie że człowiek darzy je sympatią

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Fajne auto, gdybym miał teraz małe dzieci, to nie widzę innej opcji jak wynajem długoterminowy takiego auta. Tylko te światła...
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Uprawnienia umieszczania postów