Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Volkswagen Passat Variant 2.0 BiTDI 240 KM Highline | TEST

Auto
    -

Domyślnie

Nie rozumiem o co chodzi z tymi porównaniami w stylu tego, że zamiast passata można mieć 2 proceedy GT, albo jakieś volvo s60 czy Optime. To tak jakby powiedzieć, że ktoś zamiast kilograma bananów może mieć 3 kilo jabłek...

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Z tego co wiem, to różnią się ilością diod w module - Passat ma ich więcej, więc skuteczniej i dokładniej wycina wiązkę.
    trudno o dokładne dane od Skody, na pewno w Passacie są reflektory diodowe, każdy ma po 44 diody.
    w Skodzie nie ma takich informacji, tam jest normalny ledowy reflektor z dołożonym segmentem trzech (???) elementów symulujących matrixa.
    działa to nieźle, ale reflektory w passacie dzialaja zauwazalnie lepiej i odrobinę*inaczej.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Nie, to nie jest normalny reflektor ledowy. Ta główna soczewka, to reflektor Bi-LED z Matrixem dla świateł drogowych. Ten dodatkowy moduł trzech segmentów, to jakby dodatkowe światła drogowe (w superbie 2 też tak było, że miałeś bi-xenony, ale dodatkowo dali też h7, więc na długich waliłeś ze zdwojoną mocą - długie xenon i długie h7).

W Passacie masz 44 ledy, z czego 32 są używane do Matrixa. Ilość diod w superbie pozostaje dla mnie zagadką.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Gdzieś czytałem test (bez kryptoreklamy konkurencji) ,że nowe światła w Superbie świecą dobrze, ale dupy nie urywają. Za to te w Passacie wymiatają. To by się pokrywało z tym co mówicie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

będzie wkrótce porównanie - przesiadałem się z Passata z matrixami do Superba z matrixami

Auto
    VW Arteon 2.0TDI 190KM

Domyślnie

Ceny transakcyjne nijak się mają do cennikowych. Z ciekawości popatrzyłem na tak bardzo krytykowanego za cenę Peugeota 508 i widać jak słaba sprzedaż napędziła rabaty. -50.000 zł to norma w wypasionych wersjach. Podejrzewam że z Passatem sprawa jest podobna. Na Arteona bez żadnych większych negocjacjach rabat wyniósł około 35.000 zł. Jeśli chodzi o światła to jestem bardzo zadowolony więc Passat po lifcie zapewne świeci jeszcze lepiej

Uprawnienia umieszczania postów