Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB | UŻYWANE

Auto
    -

Domyślnie

Odniósł się Rules, a ja to skomentowałem. Dwa przypadki na forum niczego nie dowodzą. To coś w stylu "u siebie na wsi nie widuję nowych Golfów więc ich sprzedaż jest słaba". Ale nie chcę też na siłę dyskutować, masz jednak większą styczność z różnymi samochodami. Moje rozważania są niestety trochę teoretyczne. Z jednej strony mówi się, że skrzynie dwusprzęgłowe są awaryjne, z drugiej samochodów z tymi skrzyniami jeździ ogromna ilość.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Odniosłeś się pierwszy pisząc ile tych przypadków u nas było. Były tylko dwa, bo dwusprzeglowek na forum jest niezwykle mało. Pewnie się mylę, ale może się okazać, że mamy dwie skrzynie dwusprzeglowe i z obiema był problem.
    Ja mam w dwóch autach dwusprzęgłówki (S-Max ma Powershifta, a Giulietta TCT) i odpukać na razie wszystko ok.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Będąc w temacie używanych to jutro jadę z ojcem oglądać ten egzemplarz: https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#4b3f2071dd

Długo szukał co kompaktowego kupić zamiast swojej Giulietty 2010, brane pod uwagę było już tyle opcji (nawet SUVy typu Captur, 500X), że sam się pogubiłem. W końcu wymyślił, że kupi młodszą po ostatnim lifcie i w niej przeczeka do nowego modelu, o ile taki będzie...

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Xerox Zobacz posta
    Ja mam w dwóch autach dwusprzęgłówki (S-Max ma Powershifta, a Giulietta TCT) i odpukać na razie wszystko ok.
    A jakie masz w tych samochodach przebiegi? Jazda typowo miejska czy więcej tras?

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robert_PL Zobacz posta
    Będąc w temacie używanych to jutro jadę z ojcem oglądać ten egzemplarz: https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#4b3f2071dd
    Dokładnie sprawdź auto bo nigdzie nie ma informacji, że bezwypadkowe

Awatar Robert_PL
    Auto

Domyślnie

Auto miało niewielką kolizję z tyłu, ale zostało naprawione zgodnie ze sztuką. O wszystkim wiedzieliśmy i nic więcej nie wyszło, wszystko co mówił sprzedający okazało się prawdą. Tacie to auto się na tyle spodobało, że dobiliśmy targu.

A ja zazdroszczę bo polift w tej wersji naprawdę mega się prezentuje.

Wracaliśmy z Poznania w dwie Giulietty, ja jechałem starą ojca i teraz ciekawostka: jechaliśmy tak samo, a nowa (Multiair) spaliła prawie 2l mniej niż stara (bez Multiair).

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Auto
    -

Domyślnie

Na zdjęciach wygląda, jakby nie miał spryskiwaczy reflektorów. A ma ksenony

Awatar Robert_PL
    Auto

Domyślnie

Ksenonów niestety nie ma, ona tak tylko wygląda na tych zdjęciach. I to jest jedyne czego żal.

Awatar bartek923
    Auto
    Toyota Avensis III Kombi 1.8 Valvematic Premium CVT 13” / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi

Domyślnie

Było moją brać, wisi na otomoto i ma xenony starsza ale i tańsza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

Awatar Robert_PL
    Auto

Domyślnie

Widzieliśmy widzieliśmy, ale ojciec się uparł że chce po ostatnim lifcie i jednak z wyglądem bardziej sportowym.

Uprawnienia umieszczania postów