Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB | UŻYWANE

Awatar bartek923
    Auto
    Toyota Avensis III Kombi 1.8 Valvematic Premium CVT 13” / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi

Domyślnie

A ja się zastanawiam czy to jest niesprzedawalny samochód, czy taki martwy sezon? Z ceną już sporo zszedłem i dalej cisza. Dotychczas 5 telefonów, 3 umówionych na oglądanie, 1 dojechał - i na drugi dzień napisał że wszystko super ale gdyby miała grzane fotele... dalej jest powiedzmy jedną z droższych choć już nie jakoś wybitnie. Mam nadzieje że znajdzie się jednak ktoś kto rozróżnia „okazje z Niemiec” od pewnego i doinwestowanego auta z kraju

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Wydaje mi się, że ten model nie należy do niesprzedawalnych. Tym bardziej, że opinie ma dobre. Muszę przyznać, że Twój egzemplarz jak na Giuliettę ma dość niecodzienny konfig - brązowy lakier to raczej rzadkość z tego co się orientuję. W ogóle wersja Exclusive występuje rzadziej niż pakiety usportowione. Ale nie uważam tego za wadę, bo dzięki temu jest inna niż większość. I myślę, że spokojnie znajdzie się chętny na Twój egzemplarz. Co do ceny, to ja za swoje Mito też dałem kwotę większą niż średnia rynkowa ale za to kupiłem auto krajowe i z pewną historią.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Auto
    -

Domyślnie

Cena czyni cuda, niestety. Albo trzeba cierpliwie czekać.

Domyślnie

Słabo się te samochody sprzedają, tego się nie da ukryć. Ludzie zdecydowanie wolą Golfa VII, Civica, Aurisa, Focusa czy nawet Astre J.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bartek923 Zobacz posta
    Mam nadzieje że znajdzie się jednak ktoś kto rozróżnia „okazje z Niemiec” od pewnego i doinwestowanego auta z kraju
    Spróbuj może podlinkować ogłoszenie na którejś z grup FB, np:

https://www.facebook.com/groups/giulietta.mito.poland/
    https://www.facebook.com/groups/195061451105317/

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Uprawnienia umieszczania postów