Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Opel Astra 1.5 Diesel 122 KM | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Opel Astra 1.5 Diesel 122 KM | TEST

#drivetastefully

Domyślnie

lubiłem astre ale lifting zmienił wszystko. może nowe silniki nie są złe ale dla mnie największym plusem Astry były mocne silniki. A czy cena taka dobra też nie wiem. Golf 8 Life 2,0 tdi z lakierem metallic 106450. Golf to najgorszy samochód na ziemi ale jednak nowy model. Jako okazję cenową można wskazać Megane Limited dci 115 km za 81900 zł czy Kia cee'd M 115 km za 85.490 zł.

Domyślnie

Astra miała dużo sensu, jak z dobrym silnikiem 1.4 T można ją było kupić z fajnym wyposażeniem poniżej 70 000zl - to była dobra oferta. W tej chwili dużo lepiej sięgnąć po schodzącego Leona niż po to. Tym bardziej że silniki od PSA to dno.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Ten nowy 1.5 zapowiada się raczej pozytywnie.
    A tu nie masz silników od PSA.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Dokładnie, to nie są silniki od PSA.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

3 cylindry czyli ciąg dalszy upadku motoryzacji. Jestem człowiekiem starej generacji, minimum 4 albo wcale. W dodatku Astra strasznie szybko się zestarzała plus wygląda strasznie koreańsko ale w złym znaczeniu tego słowa.

Domyślnie

Zgadza się, to silniki Opla, które tylko część podzespołów i filozofie dzielą z PSA - mój błąd

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Rules

Domyślnie

Jak w ogóle Opel uzasadnia wprowadzenie tych trzy cylindrowych silników? Dla mnie to trochę wymyślanie koła od nowa, może dlatego, że jeszcze nie spotkałem auta z dobrym trzy cylindrowym silnikiem, a jechałem chyba większością z tego co jest dostępne (nie miałem jeszcze okazji przejechania się Fiestą ST).

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Odpowiedz na całe to mordowanie motoryzacji jest niezmiennie taka sama: unia europejska i jej poj***ne normy

Tapatalk @ Galaxy S10e

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

"Nawet jazda w typowo miejskich warunkach owocuje dobrym wynikiem, rzadko przekraczającym 8 litrów na setkę."

Zastanawiam się gdzie jest ten postęp, bo takie spalanie to ja też rzadko osiągam, ale w 2-litrowym, 5-cylindrowym dieslu, który musi uciągnąć kilkaset kilogramów więcej...

Uprawnienia umieszczania postów