Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Peugeot 508 Hybrid | PIERWSZY TEST

Auto
    508 2019

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mecekbomba Zobacz posta
    ja się zastanawiam jakiego wzrostu są osoby zachwycające się 508. ja nie byłem w stanie sobie znaleźć miejsca za kierownicą a mam w sumie marne 185cm.
    ja mam super marne 176 i się mieszczę, więc auto jest zapewne dla takich super kurdupli.

Nie rozumiem też porównywania 508 z klasą premium. Nawet producent nie próbuje z 508 robić alternatywy dla Giulii czy 3 bo po co się ośmieszać.
    hahahahh

Niemniej jednak 508 to ciekawy samochód i fajna alternatywa dla kompaktów (bo klasy D wymiarami na pewno nie przypomina).
    hmmm, 508 jest dłuższe od Mazdy 6 (II), którą miałem wcześniej. Natomiast jest to auto w którym postawiono bardziej na design, niż na przestronność. Oczywiście komuś może to nie pasować, mi akurat pasuje.
    zoom-zoom

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Covox Zobacz posta

hmmm, 508 jest dłuższe od Mazdy 6 (II), którą miałem wcześniej. Natomiast jest to auto w którym postawiono bardziej na design, niż na przestronność. Oczywiście komuś może to nie pasować, mi akurat pasuje.
    100 % racji. Z zewnątrz jest spore. Ale na rozmiarze zewnętrznym mi nie bardzo zależy... Ze smutkiem stwierdzam że pomimo mojej miłości do klasy D i nienawiści do suvów jednak wolę 3008.

Uprawnienia umieszczania postów