Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Używany segment B

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez misiek.gosu Zobacz posta
    Odezwę się jak coś. A czemu jeden kluczyk?
    w takim stanie go odebrałem z placu poleasingowego - miał 1 kluczyk i nie miałem potrzeby ogarniać zapasowego - auto wcześniej było użytkowane przez Reiffeisen Bank (zarejestrowane na Reiffeisen Leasing - przy okazji mojego "zakupu" przerejestrowane na PKO Leasing). Nie miałem potrzeby jakoś mocno drążyć tematu (czy ktoś zgubił,czy po prostu się zagubił w momencie postoju na placu) - kupiłem go sporo poniżej wartości rynkowej (pracowałem w tej firmie)

Generalnie Adam jest naprawdę bardzo OK jak na klasę samochodu i gdyby żona nie miała (i nie chciała) dojeżdżać do pracy autobusem to na pewno nie myślałbym o sprzedaży

Auto
    -

Domyślnie

No i "używanym segmentem B" okazał się Adam. W pewnym momencie już nie było innej opcji, bo dziewczynie się mega ten samochód podoba. Trafił się spoko egzemplarz z polskiego salonu w dobrym stanie więc wzięliśmy. Samochód w mojej opinii jest kompletnym zaprzeczeniem rozsądku. Ale to jest piękne, bo cieszy oko i wywołuje uśmiech na twarzy. Fajnie się tym jeździ, ładnie się zbiera z niskich obrotów. 1.4 100 KM. Do miasta spokojnie wystarczy.

Auto
    Lexus NX 200t Elegance AWD

Domyślnie

Gratulacje, świetny wybór.

Uprawnienia umieszczania postów