Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Używany segment B

Awatar bartek923
    Auto
    Toyota Avensis III Kombi 1.8 Valvematic Premium CVT 13” / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rules Zobacz posta
    Samochód nauki jazdy musi mieć wbite "L" w dowodzie rejestracyjnym.
    W karcie pojazdu też to ma? Bo jak już ktoś zdążył usunąć przeróbki i przerejestrować to wpisu w dowodzie nie będzie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

Awatar Rules

Domyślnie

Tak, w karcie także.

Auto
    -

Domyślnie

No to jak w karcie powinno być to spoko. Dzięki!

Cytat Zamieszczone przez adalb Zobacz posta
    Ja mam swojego już 1,5 roku, silnik 1,4 100KM. Zero problemów a wyposażenie bardzo zacne
    Ile km przejechałeś?

Auto
    Lexus NX 200t Elegance AWD

Domyślnie

Jak to po mieście 15 tys.km. Ale mam kilku znajomych w Niemczech którzy od wielu lat jeżdzą Adamem i jest on bezproblemowy.W/g Raport niezawodności GTÜ 2020 dla samochodów 6-7 letnich zajał 3 miejsce za Mazadą 2 i Audi A 1
    https://www.wyborkierowcow.pl/raport...sie-nie-psuja/

Auto
    -

Domyślnie

Przyjrzę się Adamowi, ale z tego co widzę to wybór jest niewielki...

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jaki typ nadwozia? Coś niskiego typu clio czy nieco podwyższone też wchodzą w grę? Jeśli tak, to rozejrzyj się za Merivą albo Modusem. Do miasta są rewelacyjne, komfortowo pojadą 4 dorosłe osoby a jak trzeba to i pralkę przewieziesz :-).

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez misiek.gosu Zobacz posta
    Właśnie! Dzięki adalb, przypomniałeś mi o Adamie. Jako jedyny samochód z segmentu A też może być rozpatrywany. Jak się sprawuje? Kojarzę temat z tego forum, że ktoś miał Adama i miał z nim spore problemy - był dosyć awaryjny. Poza tym trochę się obawiam jak będzie z naprawami w przyszłości. Adamów chyba za dużo nie jeździ.
    Mój Adam już ogarnięty - miał problem z niedziałającym wspomaganiem. Przyczyna...hm...poszedł czujnik ABS+komp sterujący, do tego zregenerowany alternator (podawał za wysokie napięcie i stąd kolejne problemy) no i do tego wymieniony aku - a i jakaś jedna wtyczka miała ułamany jeden PIN więc może to była pierwotna przyczyna problemów - w każdym bądź razie trafiłem w końcu na mechanika, który poświecił sporo czasu na moje auto i ogarnął temat...

Naprawa trochę trwała, ale to była wina mechaników i okresu świątecznego - myślę, że akurat z powyższym to akurat nieco pechowy był mój egz.
    Poza tym auto naprawdę udane, jeździ się dużo lepiej niż wspomnianym w wątku Yarisem (nawet porównania nie ma - ciszej, przyjemniejsze prowadzenie, dużo stabilniejszy, jedynie więcej pali niż mój Yaris 1,33 i ma mniej komfortowe zawieszenie)

Póki co po naprawie nic się nie dzieje - i prawdę mówiąc zastanawiam się czy go nie sprzedać - żona zaczęła do pracy dojeżdżać autobusem i w sumie auto większość czasu stoi...

Mam rok produkcji 2015 - przebieg chyba 43 tys....kolor żółty z czarnym dachem

- - - Aktualizacja - - - -

to "chyba" co do przebiegu to dlatego, że po prostu nie pamiętam dokładnie, a do auta mi się wychodzić o tej porze nie chce

- - - Aktualizacja - - - -

to "chyba" co do przebiegu to dlatego, że po prostu nie pamiętam dokładnie, a do auta mi się wychodzić o tej porze nie chce

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Jaki typ nadwozia? Coś niskiego typu clio czy nieco podwyższone też wchodzą w grę? Jeśli tak, to rozejrzyj się za Merivą albo Modusem. Do miasta są rewelacyjne, komfortowo pojadą 4 dorosłe osoby a jak trzeba to i pralkę przewieziesz :-).
    Odpadają. Nie podobają się + i tak niepotrzebne tyle miejsca. Typ nadwozia musi być "klasyczny".

Cytat Zamieszczone przez AdamS Zobacz posta
    Mój Adam już ogarnięty - miał problem z niedziałającym wspomaganiem. Przyczyna...hm...poszedł czujnik ABS+komp sterujący, do tego zregenerowany alternator (podawał za wysokie napięcie i stąd kolejne problemy) no i do tego wymieniony aku - a i jakaś jedna wtyczka miała ułamany jeden PIN więc może to była pierwotna przyczyna problemów - w każdym bądź razie trafiłem w końcu na mechanika, który poświecił sporo czasu na moje auto i ogarnął temat...

Naprawa trochę trwała, ale to była wina mechaników i okresu świątecznego - myślę, że akurat z powyższym to akurat nieco pechowy był mój egz.
    Poza tym auto naprawdę udane, jeździ się dużo lepiej niż wspomnianym w wątku Yarisem (nawet porównania nie ma - ciszej, przyjemniejsze prowadzenie, dużo stabilniejszy, jedynie więcej pali niż mój Yaris 1,33 i ma mniej komfortowe zawieszenie)

Póki co po naprawie nic się nie dzieje - i prawdę mówiąc zastanawiam się czy go nie sprzedać - żona zaczęła do pracy dojeżdżać autobusem i w sumie auto większość czasu stoi...

Mam rok produkcji 2015 - przebieg chyba 43 tys....kolor żółty z czarnym dachem
    Dzięki za info. To wychodzi na to, że nie jest tak źle. Jest kilka sztuk na otomoto w takim konfigu (żółty + czarny dach) i muszę przyznać, że bardzo ładnie się to prezentuje. Spróbuję znaleźć jakiś egzemplarz co by się przejechać i jeżeli będzie ok to całkiem możliwe, że jednak będziemy szukać Adama. Chociaż nie wiem czy uda się w budżecie zmieścić.

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

Jak bym miał sprzedać to pewnie poniżej 30 tys. Mysle że za jakieś 27 tys

Wady: mam 1 kluczyk, lekko porysowany tylny zderzak

Ale w sumie cała operacja zależy od małżonki...

Auto
    -

Domyślnie

Odezwę się jak coś. A czemu jeden kluczyk?

Uprawnienia umieszczania postów