Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Nowe, segment B dla starszej osoby do 85 tys. przed rabatami.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Na daną chwilę Duster ma chyba wszystko co wymieniłeś i pewnie w budżecie się zmieści. Sprawdź jeszcze czy Captur lub nowy Juke się mieszczą z 1.0 TCe.
    Co mi do głowy przychodzi, to jeszcze C3 Aircross, tylko nie wiem czy ma te wszystkie systemy.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Jeżeli nie musi być crossovero-suv'em to może Skoda Scala z 1.0 lub 1.5 TSi.

Auto
    mondeo '14, golf gti 35 dsg '12 byl passat 1.8 tsi '10

Domyślnie

Juke, scala - doposażone poza budżetem. Duster, air cross wyglądają archicznie/braki w wyposażeniu. Juke ciekawa propozycja ale ciężko zejść poniżej 90k. Captur poza budżetem. Ibiza odpadła bo nie ma asystenta martwego pola. Na ta chwile na prowadzeniu jest Opel Corsa elegance 1.2, 130hp i aut8 i szukam ofert—ale na razie rabaty na poziomie 5k z groszem.

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez majk Zobacz posta
    Juke, scala - doposażone poza budżetem. Duster, air cross wyglądają archicznie/braki w wyposażeniu. Juke ciekawa propozycja ale ciężko zejść poniżej 90k. Captur poza budżetem. Ibiza odpadła bo nie ma asystenta martwego pola. Na ta chwile na prowadzeniu jest Opel Corsa elegance 1.2, 130hp i aut8 i szukam ofert—ale na razie rabaty na poziomie 5k z groszem.
    Na prawdę ten asystent martwego pola jest dla Was niezbędny przy praktycznie wyłącznie miejskiej eksploatacji? Jak dla mnie jest to gadżet typowo autostradowy, a jak sam widzisz sporo ogranicza Wam pole manweru. W sumie obok kamery 360 stopni i przyciemnianych szyb tylnych (są w 1.3 w wersji Elegance, a do 1.5 można dołożyć łatwo we własnym zakresie, pewnie nawet od razu u dealera) to jedyne, czego brakuje Jazzowi, który daje za to sprawdzony, mocny silnik, niemalże gwarantowaną bezawaryjność, wysoką pozycję za kierownicą, mega praktyczność, itp. i jeszcze dodatkowo z zapasem mieści się w budżecie.

Mając wybór między Corsą, a Clio wybrałbym Renault, bo mi się bardziej podoba i wydaje się bardziej dopracowane, ale szczerze mówiąc żaden z nich nie wydaje mi się wart swojej ceny.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Co za czasy nastały... za 100 koła ciężko kupić auto z segmentu B....

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Nie no, bez przesady. Tutaj te pseudo suvy tak ceny wykręciły (podatek od głupiej mody). Resztę zrobiły mocne silniki i automaty. Clio 100 KM z ręczną skrzynią w wersji Intense, plus właściwie wszystkie opcje wyjdzie Ci <75 tys. zł.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar test1uci
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez vonski Zobacz posta
    Co za czasy nastały... za 100 koła ciężko kupić auto z segmentu B....
    jest ogólnie drogo, ale akurat tutaj chodzi o najbogatsze wersje wyposażone w opór.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Wiem wiem, ale kurde... Chwilę temu Fiesta ST była za ~80k....

Tapatalk @ Galaxy S10e

Awatar test1uci
    Auto

Domyślnie

A jeszcze przed chwilą temu Clio RS IV za 72 tys zł.

Auto
    mondeo '14, golf gti 35 dsg '12 byl passat 1.8 tsi '10

Domyślnie

Mi martwe pole kojarzy się raczej z miastem - częste zmiany pasów itp... Ceny za b kosmos to fakt, ale właśnie wszystko przez automat, który często jest dostępny z najmocniejszym silnikiem/w najwyższej wersji, a wypasu też nie opłaca się robić na niższych wersjach bo cena finalna jest wyższa. Niestety opel chyba odpadnie ponieważ są pakiety (np. grzane stołki i kierownica), których nie można łączyć z automatem mimo, że konfigurator mówi co innego. Czytając zagraniczne fora, o edc jest sporo tematów z awariami

Uprawnienia umieszczania postów