Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: 2021 Audi A3 | NEWS

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

W ogóle jakimś cudem A3 Sedan (lub jak kto woli LIMOUSINE - swoją drogą dawno temu PR-owiec tej marki zjechał mnie za to, że powiedziałem przy nim A3 SEDAN a nie właśnie Limousine - dawne dzieje!) zawsze jest jednym z najładniejszych aut tej marki. Tutaj też im się udało. Zgrabne to to, przyjemne dla oka, przynajmniej z zewnątrz. Fajne auto!
    #drivetastefully

Auto
    Lexus NX 200t Elegance AWD

Domyślnie

Też uważam , że jest to najładniejszy samochód w tej klasie.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

W poprzednim wcieleniu A3 sedan vs CLA bardziej podobał mi się Mercedes. Przyszły jednak nowe generacje. Teraz jak oglądam zdjęcia to jednak Audi. Naprawdę w tym momencie nie ma na rynku ładniejszego sedana w tym segmencie, fajne są te poszerzone błotniki, wnętrze też o wiele ładniejsze niż w tamtym wcieleniu (ten malutki ekranik na środku ). Zaskoczyli bo poprzednik chyba tylko w wersji RS przyciągał uwagę. Zupełnie zmiana 180 stopni. Jeśli podstawowy 1.5 tak dobrze wygląda to nie mogę doczekać się nowej RSki.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Jakbym miał kupować sedana tej klasy to byłoby to właśnie A3 sedan. Wygląda naklepiej na tle konkurencji. W przeciwieństwie do hatchbacka wyszedł świetnie i prezentuje się dużo lepiej od bułowatego CLA nie mówiąc o tym szpetnym BMW 2 GC. Wygląda nawet lepiej od usytuowanego poziom wyżej Audi A4. Nie zwróciłbym w ogóle uwagi na A4 w sedanie po tej premierze A3ki.

Uprawnienia umieszczania postów