Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: BMW X6 M50i | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie BMW X6 M50i | TEST

Zapraszam Was do dyskusji na temat testu: BMW X6 M50i. Czy widzieliście kiedyś szybką stodołę?.

#drivetastefully

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Coraz więcej szybkich (i bardzo szybkich) stodół na rynku

Tapatalk @ Galaxy S10e

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

a czy podświetlenie grilla ma jeden kolor czy można np. walnąć sobie nastrojowy różowy?

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Dwa ostatnie minusy nie powinny miec miejsca - to jest cena za segment high - end i miejsca na kompromisy byc nie powinno. Dodal bym jeszcze czwarty minus - ilosc miejsca, szczegolnie z tylu. Ja majac 182cm w x4 siedze z tylu niewygodnie - krotkie siedzisko umieszczone bardzo nisko - tu na zdjeciach wyglada to niemalze identycznie.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Ja nigdy się nie przekonam do tych sylwetek, przecież X4/X6 coupe i GLC/GLE coupe wyglądają koszmarnie.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    a czy podświetlenie grilla ma jeden kolor czy można np. walnąć sobie nastrojowy różowy?
    Nie da się

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    Ja nigdy się nie przekonam do tych sylwetek, przecież X4/X6 coupe i GLC/GLE coupe wyglądają koszmarnie.
    Mam wrażenie, że Mercedes dużo lepiej sobie radzi z takim nadwoziem. GLC Coupe wygląda dobrze, a nowe GLE Coupe jest jednak dużo zgrabniejsze.
    #drivetastefully

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

cierpliwości... za 3-4 lata jak te auta trafią do kolejnych właścicieli wspomnisz me słowa

Auto
    mondeo '14, golf gti 35 dsg '12 byl passat 1.8 tsi '10

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Dwa ostatnie minusy nie powinny miec miejsca - to jest cena za segment high - end i miejsca na kompromisy byc nie powinno. Dodal bym jeszcze czwarty minus - ilosc miejsca, szczegolnie z tylu. Ja majac 182cm w x4 siedze z tylu niewygodnie - krotkie siedzisko umieszczone bardzo nisko - tu na zdjeciach wyglada to niemalze identycznie.
    naprawdę oceniasz miejsce na podstawie zdjęć druga sprawa na pewno X6 ma tyle samo miejsca co X4, jest po prostu szybsze . ps auto marzeń, od pierwszej generacji X6.

Auto
    Toyota Rav4 Hybrid '17

Domyślnie

Jako użytkownik poprzedniej generacji zwykłego Mercedesa GLE nie rozumiem popularności suwów coupe. Nie dość, że jest w nich ciaśniej z tyłu, mają o niemal połowę mniejsze bagażniki (licząc do sufitu) to są droższe niż ich odpowiedniki nie-coupe. Kwestia wyglądu to już rzecz w pełni subiektywna - mi się nie podobają, zarówno Mercedesy, jak i BMW.

Uprawnienia umieszczania postów