Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Renault Captur TCe 130 Intens EDC | TEST

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Sprzedaż ruszyła w kiepskich, covidowych czasach. Podobnie z nowym Clio. Szczerze mówiąc ledwo widoczne na drogach, przynajmniej w Poznaniu. "Plus" taki, że się tak szybko nie opatrzy na ulicach.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Z tym opatrzeniem to nie wiem... Dla mnie wszystkie Reno są na jedno kopyto i już cały design marki mi się opatrzył...

Tapatalk @ Galaxy S10e

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Nie widać go w Polsce. We Włoszech (i w "mojej" Florencji) jest ich od groma już - podobnie jak Peugeotów 2008.
    #drivetastefully

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

W tych Włoszech gdzie teraz jestem nie ma żadnych Reno, same Fiaty

Tapatalk @ Galaxy S10e

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Co do braku zwrotności tego mu odmówić nie można latałem przed wczoraj po galerii Katowickiej w sensie po parkingu który jest wąski jak nie powiem co xD. I jeździło się bardzo dobrze zwrotny, duże lusterka i da się go wyczuć. Ale Koła ma jak w Starze jak na auto segmentu B+ sumarycznie rzecz biorąc zwrotne małe zwinne przyjemne i zwarte autko... tylko ten przeskakujący przód i dychawiczny silnik... Co to za czasy moja Laguna I z 97 roku waży podobnie co ten Captur, prowadzi się oczywiście dużo lżej xD i ma 2.0 8v 114 KM i 168 NM czyli parametry podobne a dynamika o wiele lepsza i liniowość rozwijania mocy nieporównywalna do tych mikserów o pojemności kartonu mleka. No ale też spali w takim samym cyklu co Captur 10 litrów xD a nie 7.2 xD

P.S. W moim egzemplarzu coś gwizdało powyżej 90km/h z drzwi kierowcy przy słupku B. Zgłosiłem oddając auto Clio wydaje się lepiej wyciszone od Captura ale może to walory aerodynamiki.

Uprawnienia umieszczania postów