Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: MINI John Cooper Works GP | PIERWSZY TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie MINI John Cooper Works GP | PIERWSZY TEST

Zapraszam Was do dyskusji na temat pierwszego testu testu: MINI John Cooper Works GP. Dwa fotele, 306 KM, skuteczny napęd!.

#drivetastefully

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Ależ to musi śmigać!

Jakiś czas temu pojawił się w rodzinie nowy Mini Cooper i już w wersji 136-konnej naprawdę trudno coś zarzucić dynamice tego wozu. Bardzo przyjemnie się jeździ, a wyprzedzanie to bułka z masłem. Tutaj to musi być już czyste szaleństwo

A najśmieszniejsze jest to, że kierownica to już w zwykłym Cooperze jest za gruba - mimo, że generalnie lubię raczej grubsze kierownice to ktoś pod tym względem ewidentnie przesadził.

Do wad dorzuciłbym osobiście wygląd tej wersji, bo wydatne spojlery uważam za obciach...ale co kto lubi.

Jak zwykle, świetnie zdjęcia!

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Ja do grubych kierownic w normalnych samochodach nic nie mam, ale tutaj naprawdę jest ogromny potencjał do wykorzystania w zakręcie, przez niutonometry i szperę. Nawet w M2 mi to nie przeszkadzało, ale tam napędzane koła nie skręcają, a tył ustawia cały samochód w Mini jest jeszcze taki problem, że przyciski trochę włażą w strefę trzymania.

Dzięki

Uprawnienia umieszczania postów