Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Volkswagen Golf 1.5 TSI EVO 130 KM Style | TEST

Domyślnie

Nie wiem czy to realne 5.7, tak samo jak nie wiem czy w Fordzie jest to realne 6.7. Wyniki z komputera - nic więcej. Z doświadczenia wiem, że w VAGu realnie może być około 0.2l więcej i tyle. Napewno 2.0 TDI spalanie ma całkiem spoko. Mimo wszystko spalanie tego Golfa jest prawie kosmiczne. Hybryda tego poza miastem chyba nie jest w stanie zrobić.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Spalanie tak samo wiarygodne jak emisja spalin podawana przez tą samą markę
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (BSE 01GP)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Jeszcze testu nie czytałem, ale byłem ostatnio w serwisie VW ze swoim golfem i wsiadłem do nowego - oprócz nowoczesnego wyglądu deski rozdzielczej to jakościowo jest słabo. Schowek pasażera już bez wygłuszenia, brak przycisków na konsoli środkowej tylko jakieś tanie dotykowe. W ogóle wszystko tam wyglądało tanio (oglądałem różne wersje wyposażenia), jakby na maska szukali oszczędności.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    Skoda Fabia I

Domyślnie

Oglądałem porównanie na Autocentrum Golfa i Corolli. Dowiedziałem się że nowy Golf, tak naprawdę kosztuje 75 tys zł, a nie 69.I że jako nowa generacja, nie zawsze musi być w lepszej sytuacji. Zachar chwalił Golfa, że lepiej czuje się z tłu niż w Corolli, i że pod względem systemu multimedialnego, to Golf i nie tylko wypada lepiej od Toyoty. Drugi pan narzekał na niektóre przyciski w Corolli, że są niedzisiejsze

Domyślnie

Test Golfa przez Zachara naprawdę wyglądał jak materiał sponsorowany.

Uprawnienia umieszczania postów