Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: 2021 Toyota Yaris Cross Hybrid | NEWS

Auto
    D-4D

Domyślnie

Bok (linię okien gdzieś już widziałem), tył i wnętrze są w porządku, ale przód z tym kulfonem z logo (jak w Subaru Tribeca) jest niemożliwie szkaradny. Fuj.

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Coś rzeczywiście jest na rzeczy z tą Tribecą, ale mimo wszystko ten nowy twór jest znacznie milszy dla oka niż tamto Subaru.

Mam podejrzenie, że nazywanie tego Yaris Cross jest nieco chybionym zabiegiem i więcej osób połknęłoby haczyk, gdyby miał inną, osobną nazwę. Mnie się on jawi jako ugrzeczniony "brat" modelu C-HR. Coś jak - zachowując skalę - BMW X5 przy X6. Trzeba było pójść za ciosem i nazwać go np. Y-HR (Yaris High Rider)

A tak, może i część potencjalnych klientów C-HRa (a także tych, dla których jest on zbyt dziwny) chętnie by wybrała ten nowy mode, ale obawiam się, że wybór "dziwnego Yarisa" może być niezbyt cool czy też oryginalne dla wielu takich osób. Takie drobiazgi zdaje się rozumieć np. VW, które gdyby T-Crossa nazwało Polo Cross / Polo X, a T-Roca Golfem Cross / X to czuję, że gorzej by im te modele schodziły.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Projekt mi się podoba, ale nazwa już nie - co to auto ma wspólnego z Yarisem?
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    D-4D

Domyślnie

Pewnie płytę podłogową i napęd.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Czyli właściwie nic. Napęd też nie do końca, bo Yaris raczej nie ma 4x4.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    D-4D

Domyślnie

Właściwie nic? W dzisiejszych czasach to większość.

Uprawnienia umieszczania postów