Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Test długodystansowy RAV4 Hybrid AWD-i 2020r.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Ależ ja w ogóle nie twierdzę, że Ty oślepiasz. Jednak dość często zdarza mi się, że oślepiające mnie auta to zwykle nowe Merce, Audi, BMW i wiele innych marek, ale co najważniejsze - z LEDowymi reflektorami, co w kontekście wypowiedzi Rowerka, daje mi odpowiedź czemu one tak oślepiają. Po prostu są nieprawidłowo ustawione.
    Najpewniej adaptacyjne - one wg moich obserwacji i testów wcale nie działają idealnie i potrafią oślepić.

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 Hybrid AWD-i

Domyślnie

Przebieg 8 183 km - Zmiana opon na zimowe
    Fabryczne Dunlopy Grandtrek PT30 zastąpiły Micheliny Pilot Alpin 5 SUV.
    Jedynym priorytetem przy wyborze opon był indeks głośności a te miały najniższy (69 dB).
    Faktycznie, różnica głośności pomiędzy nimi a letnimi Dunlopami (68dB) jest prawie niewyczuwalna.
    Na dodatek są mniej wrażliwe na rodzaj drogi jeżeli chodzi o głośność na różnych nawierzchniach.
    Zazwyczaj mam po dwa komplety kół i zmieniam je na podwórku w razie potrzeby.
    Niestety w Toyocie trzeba po każdej zmianie kół jechać do serwisu by "wgrać" czujniki.
    Dla tego by oszczędzić sobie bezsensownych podróży (60 km w jedną stronę) i straty czasu (co najmniej 2,5 h) tym razem zmieniłem (i będę zmieniał) same opony.
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów