Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Renault Koleos 2.0 dCi 190 KM XTRONIC Initiale Paris | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Renault Koleos 2.0 dCi 190 KM XTRONIC Initiale Paris | TEST

Zapraszam Was do dyskusji na temat testu: Renault Koleos. SUV z garścią zalet i wieloma wadami.

#drivetastefully

Domyślnie

No cóż - IMO samochód bardzo kiepski jak praktycznie każdy SUV od Renault, ciężko mi zrozumieć jak wśród konkurencji można pójść do salonu Renault i wydać na niego ciężkie pieniądze.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Ciekawe te spostrzeżenia ten sam egzemplarz co u pertyna który również mowi co mysli o renault szczegolnie o tych nie udacnych i chwalił wyciszenie jak i soasowanie i jakość. Czyżby auto zostało poprawione w serwisie ? Bo nie możliwością jest to że u jednego jest tak a u drugiego srak. Kiedy był przeprowadzany test ?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Pod koniec maja. Mateuszu, ja wiem, że Pertyn ma zasięgi, ale będę szczery - często owija w bawełnę i mocno mija się z prawdą. Z całym moim uwielbieniem do Maćka: w swoich filmach miesza wiele faktów i danych technicznych aut.

Nie wierzę, że Renault coś poprawiło, bo auta prasowe tej marki bywają naprawdę mocno zapuszczone.
    #drivetastefully

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Mój kolega ma identyczną wersję, służbowy Initiale z tym samym silnikiem. I te same narzekania na wyciszenie, multimedia i radio. Myślałem że jest zrażony do marki, bo wcześniej miał drogę krzyżową z Talismanem, ale widzę że nie tylko on ma takie zdanie o Koleosie.

Tapatalk @ Galaxy S10e

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Suvy jako tako slabo sie prowadza, sa ociezale, kiepsko, wyciszone, malo przestronne a do tego czesto wygladaja wrecz karykaturalnie (cala seria q-q) skody. Oprocz tego maja gorsze osiagi, wiecej pala i sa drozsze w utrzymaniu.

- - - Aktualizacja - - - -

Koleos chociaz jako tako sie prezentuje.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Suvy jako tako slabo sie prowadza, sa ociezale, kiepsko, wyciszone, malo przestronne a do tego czesto wygladaja wrecz karykaturalnie (cala seria q-q) skody. Oprocz tego maja gorsze osiagi, wiecej pala i sa drozsze w utrzymaniu.

- - - Aktualizacja - - - -

Koleos chociaz jako tako sie prezentuje.
    Ale niekażdy SUV ma tyle małych niedoróbek i nie w każdym występuje wiecznie zacinający się system multimedialny. "Jako tako się prezentuje" to marne pocieszenie dla właścicieli tego samochodu, chyba że ktoś kupuje samochód żeby wyglądał a nie jeździł.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Pod koniec maja. Mateuszu, ja wiem, że Pertyn ma zasięgi, ale będę szczery - często owija w bawełnę i mocno mija się z prawdą. Z całym moim uwielbieniem do Maćka: w swoich filmach miesza wiele faktów i danych technicznych aut.

Nie wierzę, że Renault coś poprawiło, bo auta prasowe tej marki bywają naprawdę mocno zapuszczone.
    Dlatego jestem zdziwiony. Tym bardziej że jak mówię pertyn nie stroni od narzekania na te same niedoróbki o których wy napisaliście więc to dziwne. Ale mimo wszystko to akurat prawda i Koleos przez konotacje z nissanem ma wiele braków i jest specyficzny.

No Dane też pomylił w odcinku o Koleosie i porównał go z Tiguanem i Atecą. Na co już zwróciłem uwagę. Koniec końców to auto to i tak małe nieporozumienie. A co do wygody foteli to sprawa często subiektywna bo jednak anatomia ma pewne odstępstwa.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Segment suow kupuje sie glownie zeby sie lansowac i patrzec na innych z gory bo z praktycznoscia te samochody maja malo wspolnego.
    Odnioslem wrazenie ze poza systemem multimedialnym reszta to troche nadmuchane problemy.
    Czy w EV jest ten sam system? Znajomy jezdzi i zero problemow.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Kazde Renault do clio v i captura II ma r link który w jedynych działa dobrze a w innych źle. Mi np w megane nie działał amdroid auto po kablu wcale. I system raz sie zawiesił. Porównując go do tego jak działa easy link z którym ostatnio miałem do czynienia w clio to jest niebo a ziemia.

Uprawnienia umieszczania postów