Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Renault Koleos 2.0 dCi 190 KM XTRONIC Initiale Paris | TEST

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Owszem jak czytam komentarze itd to tak samo. Ja narzekać na Pietrzaka w Rybniku nie mogę, obsługa itd jest spoko. Co do napraw nie wiem nie naprawiam tam nowych aut ale nie narzekają ludzie... Ale na niektóre owszem. Tylko że to też duża wina centrali która niestety ale no... Nie ogarnia aut prasowych które są reklamą dla marki a co dopiero ogarnianie ASO...

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 Hybrid AWD-i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Suvy jako tako slabo sie prowadza, sa ociezale, kiepsko, wyciszone, malo przestronne a do tego czesto wygladaja wrecz karykaturalnie (cala seria q-q) skody. Oprocz tego maja gorsze osiagi, wiecej pala i sa drozsze w utrzymaniu.
    Zawsze bawią mnie takie uogólnienia - Widocznie nie miałeś okazji przejechać się dobrym SUVem ...

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Segment suow kupuje sie glownie zeby sie lansowac i patrzec na innych z gory bo z praktycznoscia te samochody maja malo wspolnego.
    ... ani nie potrzebujesz SUVa (pewnie dla tego przypisujesz innym swoją mentalność).

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Czasami mam wrażenie, że ASO Renault (i salony) to taki nowy odpowiednik FSO i Daewoo z czasów "świetności" tych marek.
    Z tego co opowiada mi mój pracownik (który jeździ nowym Kadjarem) zdecydowanie tak.
    Chyba nawet obsada jest ta / taka sama.
    To tak jak w urzędach - Niby przychodzą nowi pracownicy (z zapałem) ale bardzo szybko nabywają starych nawyków (od starych pracowników)
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Auto
    Skoda Fabia I

Domyślnie

Jak to jest z tym przyspieszeniem. Od 0-100 u was wyszło 9,5 sekundy, u Pertyna 10,93

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Pertyn ględzi tak, że samochód nie chce jechać :-)

Uprawnienia umieszczania postów