Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Kia Ceed GT by vonski.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

No cóż jakby to powiedzieć.... Focus RS to nie jest
    Niestety przekazania napędu to chyba najsłabsza strona tego samochodu. Do układu kierowniczego ekspresowo się przyzwyczaiłem (choć jak piszesz nie jest to nic porywającego), ale faktem jest, że prowadzenie mogłoby być lepsze.

Do tego modelu można kupić kompletne gwintowane zawieszenie Eibacha, które podobno dość znacząco poprawia prowadzenie auta. Niestety przy okazji również dodatkowo je obniża, więc w moim przypadku mógłbym już robić za pług do śniegu

Auto
    Kia Proceed GT

Domyślnie

Pamiętam jak przesiadałem się z Astry H do Ceeda 2 (z tym, że kombi - nie wiem czy jest różnica w układzie między tym a GT) to był krok wstecz. Natomiast przyzwyczaić się do tego można bardzo szybko, a co najważniejsze miałem 2 na prawdę kryzysowe sytuacje, gdzie musiałem wykonać "test łosia" raz przy około 70km'h - było bezbłędnie, a raz na obwodnicy i okey to nie był test łosia ale wyminięcie przeszkody nagle przy 120-130km'h i też się udało bezbłędnie. Jeździłem na balonach o profilu 60 tyle, że nigdy na zmęczonych i zawsze albo Continental albo Dunlop.

Także co by nie mówić o mało satysfakcjonującym układzie kierowania, tak w krytycznych sytuacjach jednak się sprawdza (czego nie powiedzielibyście przy pierwszym kontakcie z autem).

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Zwykły Cee'd ma zupełnie inne zawieszenie niż GT. W zeszłym roku byłem na Korsyce wypożyczonym C2 w kombi i jeździło to zupełnie inaczej niż mój. Przede wszystkim dużo bardziej miękko i komfortowo

Tapatalk @ Galaxy S10e

Awatar Rules

Domyślnie

Wygląda świetnie, felgi (zwłaszcza biale) robią robotę.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Tak jak miłością do tej marki nie pałam tak muszę przyznać że wygląda kozacko na tej białej feldze. Ciężko je pewnie utrzymać w czystości (pył z klocków) ale jak są czyste jest sztos.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Kupiłem ceramiczne klocki, a na felgi nałożyłem ceramikę. Jest lepiej, ale cudów nie ma. Zamiast czarnego pył z klocków jest ciemnoszary

Tapatalk @ Galaxy S10e

Uprawnienia umieszczania postów