Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: Kia Ceed GT by vonski.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Lecą miesiące, lecą kilometry...
    Auto lekko mi się nudzi, więc zaczynam kombinować. W zeszłym miesiącu podniosłem moc do 230KM/320Nm. Różnica jest odczuwalna, głównie w elastyczności na niższych obrotach, choć wielkiego skoku oczywiście nie ma.

Poza tym z nudów podjechałem do serwisu marudząc, że mi się jedno lusterko nie składa do końca (zdarzyło się kilka razy, głównie po myjni). ASO bez gadania wymieniło cały mechanizm na nowy... w ramach gwarancji... po 6 latach. Za to naprawdę cenię Kię.
    Miałem problem po wymianie tarcz hamulcowych (bicie przy hamowaniu z wyższych prędkości), ale samo jakoś ustało, chyba się "dotarło".

W weekend wleciał zimowy zestaw kół, po myjni będzie trzeba zrobić jakiś update fotograficzny

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Nuda nuda Jak ma się Kię, to nie ma o czym pisać- jeździ, żłopie paliwo i pożera kilometry.
    Od znajomego z grupy na FB kupiłem okazyjnie wydech Ragazzona. Wczoraj założony, nawet chłopakom w ASO się gęby śmiały

Zrobiłem jakiś nieudolny filmik, ale mikrofonem z telefonu to szału nie ma.

https://youtu.be/s1WDQwtmUeI

W każdym razie wyjeżdżając z garażu mogę sąsiadów obudzić jak będę mieć taki kaprys

Auto
    Kia Proceed GT

Domyślnie

Troszkę prawdy z tą nudą jest, ale to chyba dobrze

U Ciebie na oryginalnym wydechu jak temperatura jest poniżej 10-15 stopni tak strasznie hałasuje jak jest na ssaniu?

W proceedzie ten dźwięk przy odpalaniu to jest dramat i wstyd, dopiero jak nabierze temperatury to normalnie chodzi.

Auto
    Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line, Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

Zwykły 1.4 T-GDI w Ceedzie chodzi na zimno tak paskudnie, że Mama była w ASO bo myślała, że tłumik się urwał

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez filippo5050 Zobacz posta
    Troszkę prawdy z tą nudą jest, ale to chyba dobrze

U Ciebie na oryginalnym wydechu jak temperatura jest poniżej 10-15 stopni tak strasznie hałasuje jak jest na ssaniu?

W proceedzie ten dźwięk przy odpalaniu to jest dramat i wstyd, dopiero jak nabierze temperatury to normalnie chodzi.
    Seryjny na zimno hałasował dużo bardziej, niż po rozgrzaniu. Zresztą ten Ragazzon też jest głośniejszy na zimnym. Dzisiaj rano w garażu poczułem się jakbym jakieś RS3 odpalał. Prawie ;D

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

W rs3 jaki motor teraz pakuja? Nie przypadkiem 2.0tsi? To wszystko to i tak dohc jest wiec de facto glownie wydech robi cala robote.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ostatnio jak stałem w kolejce do makdrajwa, to gdzieś z tyłu słyszałem jakby ktoś odpalił starego gulfa lub betę z dziurawym tłumikiem i chciał wyjechać z parkingu. Po chwili patrzę, a obok mnie przejeżdża nowe Audi RSQ5 czy 3, nie pamiętam. No sorry, ale to pierdzenie dwulitrowego tfsresi nijak ma się do dźwięku sportowego auta z v8 czy podobnym napędem.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    W rs3 jaki motor teraz pakuja? Nie przypadkiem 2.0tsi? To wszystko to i tak dohc jest wiec de facto glownie wydech robi cala robote.
    W RS3 cały czas jest 2,5l. Nowa generacja też. Póki co jeszcze go nie wykastrowali.

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Ostatnio jak stałem w kolejce do makdrajwa, to gdzieś z tyłu słyszałem jakby ktoś odpalił starego gulfa lub betę z dziurawym tłumikiem i chciał wyjechać z parkingu. Po chwili patrzę, a obok mnie przejeżdża nowe Audi RSQ5 czy 3, nie pamiętam. No sorry, ale to pierdzenie dwulitrowego tfsresi nijak ma się do dźwięku sportowego auta z v8 czy podobnym napędem.
    Oczywiście. Dlatego kupiłem porządny wydech solidnej, włoskiej firmy, a nie jakieś druciarstwo z allegro.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ale to jest 2.5 v6? Czy r4?

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

2.5 R5, najlepsze co spotkało motoryzację.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów