Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Przyszłość forum

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

no to Panowie, jedziemy - wrzućcie zbiórkę na jakimś portalu do zbiórek i już...
    Nie musicie przecież od razu rzucać całych sił na forum, ale przynajmniej będziecie mieli problem "z głowy"

mam też nadzieję, że idea zbiórki nieco nas zaktywuje do częstszego korzystania z forum, co może dodatkowo nakręcić ruch i potencjalne zyski.

Zdaje sobie sprawę, że dzisiaj rządzi FB itp...ale co by nie mówić tam dyskusji w zasadzie nie ma - liczą się tylko lajki itp...

Może też udało by się jakoś promować forum na fejsie...

PS. a może ja starej daty jestem....
    Ostatnio edytowane przez AdamS ; 07-07-2020 o 11:38

Auto
    Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

Ja z ciekawości dołączyłem do tej grupy na FB, poczytałem parę wpisów, parę komentarzy no i niestety to nie to samo co forum. Wszystkiego za dużo. A starej daty nie jestem

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Do końca tygodnia na spokojnie przeanalizujemy temat i damy znać "co uradziliśmy"
    #drivetastefully

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Na fb kiepsko się prowadzi dyskusję w standardach forumowych. Problemy z cytowaniem (odniesienie się do kilku wypowiedzi w jednym poście), załącznikami i wiele innych. Na fb nie lubię się udzielać, bo tam jest tendencja do wielowątkowości nawet w ramach jednego postu. Robi się bałagan i tyle. Podobnie trzeba się liczyć ze śmiercią takich tematów jak "nasze fury", a reszta tematów będzie nie usystematyzowana - fb lubi robić bałagan w kolejności wyświetlania, a część postów może się wręcz nie wyświetlić.
    Wolę forum, nawet jak będzie trzeba dosypać do sakiewki.
    Wspominaliście też, że jest zablokowana możliwość rejestracji nowych użytkowników na forum ze względu na boty. Trudno więc narzekać na mały ruch na forum, czy stagnację, skoro nikt nowy nie może dołączyć. Nie bardzo miarodajna jest ta sytuacja.
    PS. Jak się wzbraniacie przed braniem kasy, to zróbcie jakieś wlepy AG. Nie będzie tak, że bierzecie hajs tak zupełnie za darmo ;p

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Też przeglądam forum tak naprawdę przynajmniej raz, dwa razy w tygodniu i jestem zadowolony, że jeszcze istnieje. Wiem, że sam mało komentuje na forum, ale często wpadam jak jakaś dyskusja się już mocno rozwinie albo tematy o newsie spowszedniały. Dorzucanie w takim przypadku swoje trzy grosze mija się z celem według mnie. Nie sądziłem, że są takie problemy z forum. Naturalnie też się dorzucę bo jednak z aG jestem najdłużej związany spośród innych stron. Nie ma w tej chwili miejsca, które godnie zastąpi forum bo jak już napisali przedmówcy Facebook nie ma tylu funkcjonalności, nie jest tak wygodne i znikną niektóre działy jak "kompendium" czy "nasze fury". Sam nieraz komentuje na FB, ale aG bez forum to obawiam się może odejść w zapomnienie jak na przykład exoticcars? Wbrew pozorom i pewnie nie tylko ja czasem wracam do starych tematów aby poczytać sobie jak mam czas. Wiem, że jeśli chodzi o forum to już robi się przeżytek, ale aG jako jedne z nielicznych tak długo odwiedzają starzy użytkownicy. Trzymam kciuki aby udało się posklejać te puzzle i czekam na ewentualną zbiórkę.

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 Hybrid AWD-i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AdamS Zobacz posta
    no to Panowie, jedziemy - wrzućcie zbiórkę na jakimś portalu do zbiórek i już...
    Może też udało by się jakoś promować forum na fejsie...
    Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    ... aG bez forum to obawiam się może odejść w zapomnienie...
    Również chętnie się dorzucę
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

No to będziemy działać Taki odzew napawa nas optymizmem!
    #drivetastefully

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Na fb kiepsko się prowadzi dyskusję w standardach forumowych
    Dokładnie. FB do dyskusji się nadaje jak widelec do jedzenia zupy. Dlatego się bronię jako mogę przed wszelkimi grupami na FB, ale niestety niektóre są już tylko tam.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Dajcie spokoj z FB - nic nie zastapi forum o czym juz pisalem duzo wczesniej marudzac ze pod testami nie bylo odnosnikow do tematu na forum tylko jakas badziewna wtyczka.

Auto
    Volvo S60 CC T5 AWD,Toyota Avensis 1.8 Valvematic, Clio IV 1.2 120

Domyślnie

Ja także z chęcią się dorzucę. FB nie jest w żadnym stopniu zastąpić forum.

Uprawnienia umieszczania postów