Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: 2020 Hyundai Tucson | NEWS

Auto
    508 2019

Domyślnie

Przód ok- nowoczesny, natomiast tył wygląda gorzej niż w obecnej generacji - jest "zbyt grzeczny"... Wnętrze ok, poza tabletową mini deską rozdzielczą

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

styl niby bardzo nowoczesny, ale w ogóle do mnie nie trafia przez to, że jest absolutnie pozbawiony własnego stylu.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Z boku RAV4 gdyby styliści Toyoty mieli więcej fantazji, z tyłu Sportage nowej generacji, a z przodu.......przekombinowany. Nie mogę go strawić. Ogółem obecna generacja wygląda przy nowej jak nie poprzednik, ale przynajmniej dwie generacje do tyłu. Efekt wow im się udał, ale czy ładny? Muszę się do przodu jeszcze przekonać. Co do wnętrza no nie zdzierżę tych tabletów w nowych autach, nie jest to postęp, ale pójście w koszta i na łatwiznę. Tak uważam i to widzę nawet w nowej klasie S. Ten tablet za kierownicą nie wygląda na zintegrowany z deską, tylko po prostu wsadzony za kierownicę. Szczyt wyrafinowania ze strony Hyundaia, a ten wielki ekran gdzie nawet sterowanie klimą jest dotykowe to raczej też nie przekonuje. Zobaczę jak na żywo, ale jest źle.

Uprawnienia umieszczania postów