Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Mazda 3 2.0 Skyactiv-G 150 M Hybrid Hikari | TEST

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Żaden cee'd się chyba jeszcze tego nie dorobił...

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Nie wiem czy nie odłożę tematu na przyszły rok jak w dalszym ciągu nic mnie specjalnie nie przekona.
    jakieś ciekawe crossovery mają się pojawić w ciągu roku?
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Domyślnie

Chciałbym zobaczyć Tiguana po lifcie i się nim przejechać - obawiam się tylko, że będzie bardzo drogi i nadal będzie się za dibrze sprzedawał. Byłem w dwóch salonach i w każdym byłem traktowany jak intruz, chyba mieli już cele sprzedażowe wyrobione. Jazda próbna? Nie mają samochodu, nie wiedzą kiedy będą mieli. Oferta? Napisze Panu maila. Czekam do dzisiaj. W Seacie obsługa o niebo lepsza.

Przełożenie na przyszły rok bardziej w celu zrobienia kolejnych 30-40 kkm Golfem, bo póki co nie sprawia żadnych problemów i nie mam specjalnego parcia. Czekam też z ciekawości na Golfa VIII kombi.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Uprawnienia umieszczania postów