Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: Następca Golfa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    btw. czy ktoś wie jak wyglądają jazdy próbne w czasach pandemii? :-)
    Lepiej niż przed. Dają Ci samochód na godzinę, dwie, trzy i sobie testujesz.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Zalezy od salonu. Mozesz nawet na weekend wypozyczyc.

Auto
    Rower i 20% dobrze trzymającego się włoskiego staruszka

Domyślnie

Mocno zależy od salonu i chyba w niewielkim stopniu od samochodu (Stinger V6 tak samo jak inne traktowany). Miałem na godzinę kilka (albo 40 min), inny na 30 minut z karą za późne oddanie. I w jednym "tylko w towarzystwie" z czego zrezygnowałem Na weekend też, ale to bardziej zastępczo bo nie wyrobili sie z przygotowaniem kupionego.
    Ostatnio edytowane przez Wooky ; 20-10-2020 o 16:09

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

no ja mam doświadczenie sprzed COVIDa i mam nadzieje, że nie będę musiał z kimś jeździć.
    Wcześniej ani Citroen ani Peugeot ani Renault, nie dali mi auta bez sprzedawcy. Tylko Fiat mi dawał co chciałem, kiedy chciałem i na ile chciałem (mega plus za to).
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

W Renault i Citroenie nie ma problemu z weekendem. Musisz tylko zapłacić około 200zł.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Kia zawsze dawała ma cały dzień. Volvo też.

Tapatalk @ Huawei P30

Auto
    Volvo V50

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Jak komfort to C5. Nie rozumiem zarzutu z mała ilością miejsca z tyłu. Ja siadam "za sobą" - 190 cm.
    A na kanapie nie tarłeś skronią o łuk nad oknami? W C5A jest mega nisko górna linia okien.

Awatar test1uci
    Auto

Domyślnie

C5 jednak odpada, nie będę go nawet testował. Z tyłu na długość jest tyle miejsca co w T-Rocku, czy każdym innym aucie segmentu B, mniej niż w moim Golfie - nie tego szukam.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar test1uci
    Auto

Domyślnie

Dziś byłem na jeździe próbnej Jeepem. Ogólnie jeździ bardzo fajnie, skrzynia jest wyluzowana, trzyma trochę wyższe obroty, nie szarpie, ale gdy go się przyciśnie, to brakuje mu mocy na górze.
    Salon zgadza się na zagazowanie, ale tylko Tartarini. Mówili też, że podniesienie mocy też może uda się załatwić.
    Auto było na felgach 18" i dzięki dobrym fotelom, jest nieco wygodniej niż w Golfie, a testowałem go również w lesie. Zagłówki są mega komfortowe. Spodziewałem się gorszych wrażeń z jazdy.
    Co do wnętrza, to mi się bardzo podoba, choć przez przednią maskę nic nie widać. Koło kierownicy, mega mięsiste i przyjemne, zegary i komputer bardzo ładne, duży wyświetlacz pośrodku z fajną obsługą. Dużo fizycznych przycisków (może nawet za dużo). Podłokietnik za krótki.
    Na tylnej kanapie jest nieco więcej miejsca niż w Golfie i kanapa jest o wiele wygodniejsza, natomiast zagłówki z tyłu są twarde jak skała, no i wolałbym żeby oparcie było nieco bardziej pochylone. Tylne drzwi otwierają się bardzo szeroko. Ogólnie z tyłu nie jest źle, ale spodziewałem się, że będzie jeszcze lepiej.
    Bagażnik jest ok, jeżeli obniżymy podłogę, ale jeżeli ma tam być butla z gazem, to robi się nam bagażnik, jak w Golfie, czyli na moje oko, około 300 litrów. I tutaj może się okazać, że jest on za mały.
    Później powinienem dostać go na nieco dłużej.

W przyszły weekend sprawdzę Nissana.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Kadjara dostaniesz w 365 dnoli z renault.i masz auto na 24h. Ale wg mnie to bezsens kiedy to auto kończy kadencje na rynku w tej postaci.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów