Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Dacia Sandero | PIERWSZA JAZDA

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja mówię że z zewnątrz ta w kolorze niebieskim przedstawicielskim wygląda mega biednie w porównaniu do pomarańczowej.

Auto
    D-4D

Domyślnie

Fajny postęp za wciąż niezłą cenę, tylko szkoda że nie ma postępu w jednym miejscu - wyciszenie. Ja wiem że to tanie auto i nie oczekuję cudów, ale byloby miło gdyby było jednak ciszej niż w poprzedniku. Nie jest, od ~100 km/h trzeba podnosić głos. Dopłata do Clio w wersji Zen (szczególnie względem Stepway'a) zaczyna kusić.

Druga sprawa - nie ma już silnika 0,9l, odszedł na emeryturę. Wszystkie jednostki to litrówki.

Trzeci plus - światła LED są seryjne i bardzo dobrze świecą. Ale nie wiem czy Full LED (diodowe drogowe), doniesienia są sprzeczne (tzn katalog mówi Full, ale w realu jakby żarówa).

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Światła sa tylko mijania i dzienne led. Drogowe, kierunki i halogeny sa na żarówce. Od bazowej do fuul wypas wersji.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Clio

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez penguino Zobacz posta
    Druga sprawa - nie ma już silnika 0,9l, odszedł na emeryturę. Wszystkie jednostki to litrówki.
    Oczywiście, słuszna uwaga - przez to, że podczas prezentacji bardzo starannie podkreślano różnice między autami i kilkukrotnie nawiązano do mniejszej objętości skokowej poprzednika, to nieszczęsne 0,9 zapadło mi w pamięć.
    #drivetastefully

Uprawnienia umieszczania postów