Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Wątek: 2020 Abarth 595 Turismo

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Abarthonio

Domyślnie

W jakim wieku są dzieciaki? W wielu krajach dzieci zwalnia się z obowiązku testowania - warto sprawdzić. Moim zdaniem nie ma co panikować. Wszystkie kraje, które żyją z turystyki, zrobią wszystko, aby ruch powrócił. Dla nich sytuacja jest dramatyczna i każdy przyjezdny to skarb. Masa znajomych przyjaciela żony (Hiszpana) straciła pracę w ubiegłym roku i obecnie jest w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej. W Hiszpanii z dużych miast uciekają młodzi ludzie i przeprowadzają się do rodzinnych mieścin, gdyż nie stać ich na życie w Barcelonie, Madrycie itp.

A Włosi są lajtowi, więc nie ma się czym spinać. Jak masz pytania, to wal śmiało. Siedzę tutaj teraz do lipca, później pewnie przyjadę w sierpniu.
    #drivetastefully

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

"Dzieciaki" to już przemądrzałe nastolatki 13 i 16 lat.
    Też liczę na to, że zachód się otworzy na wakacje i będzie prościej. Póki co najbardziej zastanawiam się czy pchać się w samolot czy jednak jechać autem.

Tapatalk @ Huawei P30

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Abarthonio

Domyślnie

Stawiałbym na samolot + wynajem auta na miejscu. Na południe jedzie się... długo. A paliwo w Italii niezmiennie drogo jak diabli.
    #drivetastefully

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Wiem, w zeszłym roku zaliczyłem Apulię autem, z powrotem przez Toskanię. Ale nie chcę mi się już tyle jeździć... Zwłaszcza w kółko tym samym autem

Tapatalk @ Huawei P30

Uprawnienia umieszczania postów