Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Radio samochodowe 2 DIN z Androidem i kartą SIM

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie Radio samochodowe 2 DIN z Androidem i kartą SIM

Witam

Czy ktoś z Was spotkał się z radiem samochodowym, które działa na pełnym Androidzie (nie chodzi mi o Android Auto tylko pełny system) i posiada slot na kartę SIM (ewentualnie eSIM, ale to już chyba całkiem mżonka). Chodzi mi o markowy sprzęt jakiegoś w miarę renomowanego producenta, a nie Chińczyka z Aliexpress, bo to już przerabiałem i dziękuję.

Chciałbym mieć urządzenie, które działa jak telefon/tablet z Androidem, ale w formie radia 2DIN, z własną kartą SIM, a telefon byłby tylko podłączany do rozmów przez BT.

Znalazłem Pioneera SDA-8TAB który jest chyba najbliżej, ale nie ma slotu na SIM i musiałbym mu udostępniać wszystko z telefonu.

Mam jedną nieużywaną kartę z abonamentem jeszcze 1.5 roku, więc optymalnie byłoby ją wykorzystać.

Ktoś widział coś podobnego?

Tapatalk @ Huawei P30

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

W ostateczności możesz zastosować modem USB. Taki pendrive, do którego wkładasz kartę sim i w ten sposób zapewniasz dostęp do sieci. Może nawet byłaby szansa podłączyć to jakoś od tyłu radia (jeżeli jest tam gniazdo USB) i całość ukryć gdzieś w schowku, albo pod deską.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Wiem, że z modemami USB i Androidem był zawsze problem ze sterownikami. Poza tym ten Pioneer ma już leciwą specyfikację (np. 2GB RAM).
    Najlepsze byłoby jednak normalne, duże radio 2DIN.

Tapatalk @ Huawei P30

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

A obejść to za pomocą WiFi?. Modem na USB zrobi hotspot w aucie i do niego będzie się łączyć radio.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Znalazlem taka stronke: https://marsdev.pl/ ogolnie sporo tego sprzetu jest.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

No wszystko się da, ale... Chciałbym czegoś bez kombinowania. Obecnie korzystam w samochodzie z telefonu i też daje radę, ale wymyśliłem sobie takie rozwiązanie, które byłoby moim zdaniem chyba najlepsze. Wszyscy rzucili się na android auto, ale mi średnio on odpowiada i ma sporo ograniczeń.
    Chińczycy mają tego pełno w ofercie, ale już raz kupiłem takie cudo i nie byłem zadowolony. Co prawda było to lata temu i jeszcze z WinCE na pokładzie, ale sprzęt był daleki od ideału.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Pytanie co w obecnych sprzetach Ci nie odpowiada. Z opisu wynika ze jest to android, czesto 10 wiec powinno smigac.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Słowo kluczowe: powinno.
    Na forum Ceed jest kilka wątków o montażu Chińczyków i przygodach z nimi. Rzadko kiedy wszystko działa.

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Na ruskich stronach patrzyles? Oni maja patenty na prawie wszystko.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

No tylko ja nie chcę ruskich patentów. Ma byc coś markowego, prostego w montażu i niezawodnego. Nie mam czasu na eksperymenty, samochód to moje narzędzie pracy...

Tapatalk @ Huawei P30

Uprawnienia umieszczania postów