Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Brooke Double R

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Brooke Double R

Proszę o komentarze do news Mateusza pt. Rakieta z Wielkiej Brytanii - Brooke Double R.

Domyślnie

kolejny po Arielu i kolejny który robi na mnie oszałamiające wrażenie, a Atoma w żółtym widzialem ostatnio na ulicach Wawy :-)

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez SX1
    Atoma w żółtym widzialem ostatnio na ulicach Wawy :-)
    Czyżby ten należał do niejakiego Dziewulskiego

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez qoompel
    Cytat Zamieszczone przez SX1
    Atoma w żółtym widzialem ostatnio na ulicach Wawy :-)
    Czyżby ten należał do niejakiego Dziewulskiego
    Bingo

Awatar qoompel

Domyślnie

Ciekawe jest jeszcze to jakie Double R ma osiągi i czy dłużej rozpędza się do 100km/h od 300.konnego Atoma (2,9s).

Galeria

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez qoompel
    Ciekawe jest jeszcze to jakie Double R ma osiągi i czy dłużej rozpędza się do 100km/h od 300.konnego Atoma (2,9s).
    W sieci znalazłem dane do wersji 260-konnej. 3,1 sekundy do setki i prędkość maksymalna 250 km/h to liczby budzące wielki respekt - wydaje mi się, że najmocniejszy Double R napewno dorówna Arielowi, o ile go nie pobije. :susp:

Tak poza tym, to kolejne genialne auto brytyjskie, którego twórcom przyświecała jedna zasada - "minimum weight, maximum fun" Ja osobiście umarłbym ze strachu na miejscu pasażera, bo na fotel kierowcy nie miałbym odwagi wsiąść. Skoki na bungee, zjazdy downhillowe czy zjazd na desce z samego szczytu śnieżnej góry to te sporty ekstremalne, do których powinno się również zaliczyć jazdę Brooke Double R.

Awatar komar737
    Auto
    honda civic

Domyślnie

A co, jeśli chodzi o wygląd?
    Wg. mnie, ta maszyna jest o wiele ładniejsza od Atoma. Double R to piękny, smukły bolid z końca lat 60, kiedy Atom przypomina mi połączenie kreta z klatką dla ptaków.
    Co do wyżej wspomnianych osiągów słabszej wersji, to sądzę, że (mówiąc łągodnie) nie ma się co martwić o osiągi tej mocniejszej.

PS. Wyobrażacie sobie, co by było, gdyby tak wsadzić "pod maskę" uturbiony silnik od Hayabusy (1,3l, ok 500hp) ? Wtedy uzyskalibyśmy pewnie wynik zbliżony do 1km/1t, jesli chodzi o stosunek masy do mocy...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez komar737
    PS. Wyobrażacie sobie, co by było, gdyby tak wsadzić "pod maskę" uturbiony silnik od Hayabusy (1,3l, ok 500hp) ?
    Mówisz o T Y M? :susp: Już ktoś wcześniej wpadł na ten pomysł...

Uprawnienia umieszczania postów