Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [wszystko] Jun Hyper Lemon RII

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez pavlik4p
    a z Twojego postu wynika, ze to jest wlasnie Skyline tak??
    To właściciel tematu podał te informacje:

Cytat Zamieszczone przez komar737
    Natomiast ja wiem jedynie to, że ten Skyline ma nieco ponad 1000 kucy i prędkość maksymalną przekraczającą 370kmh

pavlik4p
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    a z Twojego postu wynika, ze to jest wlasnie Skyline tak??
    To właściciel tematu podał te informacje:

Cytat Zamieszczone przez komar737
    Natomiast ja wiem jedynie to, że ten Skyline ma nieco ponad 1000 kucy i prędkość maksymalną przekraczającą 370kmh
    w takim razie przepraszam bardzo poprostu jak czytalem to musialem pominac ten fakt

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Matko przenajświętsza, ale rozwaliłeś forum. Może byś skrócił ten link w ten sposób tu swój tekst. I jak najszybciej to popraw bo ja strasznie nie lubie tak przewijać od jednej do drugiej strony. I na pewno nie tylko ja. :susp:

Zresztą jak nie zrozumiałeś to w cytacie skróciłem twój link w takim schemacie jak napisałem. Możesz skopiować i na przyszłość pamiętaj o tym. Zresztą dziwie się, że Brabus nie zwróciłeś na to uwagi. ??:

pavlik4p
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal
    Matko przenajświętsza, ale rozwaliłeś forum. Może byś skrócił ten link w ten sposób tu swój tekst. I jak najszybciej to popraw bo ja strasznie nie lubie tak przewijać od jednej do drugiej strony. I na pewno nie tylko ja. :susp:

Zresztą jak nie zrozumiałeś to w cytacie skróciłem twój link w takim schemacie jak napisałem. Możesz skopiować i na przyszłość pamiętaj o tym. Zresztą dziwie się, że Brabus nie zwróciłeś na to uwagi. ??:
    bez nerwow . . . poprostu sie pospieszylem i zapomnialem

Awatar komar737
    Auto
    honda civic

Domyślnie

Mimo, że nie o tego do końca mi chodziło (1100 konny to RIII i niestety nie jest dopuszczony do ruchu), to i tak wielkie dzięki.

Poprostu mało jest info o tym samo chodzie na necie i nic więcej.

Poszukam jeszcze czegoś na oficjalnej stronce właściciela (abbeymotorsport.co.uk).

PS. DeeJay, ten 600 konny, na pełnym doładowaniu, ma ponad 1000 AWHP (active wheel horse power, więc prawie 1100BHP, o ile sie nie myle) i właśnie o tego mi chodzi , więc stokrotne dzięki.

PS2. znalazłem "oficjalną" stronę o RII (junsuperlemon.com), ale z tamtym RII na tej stronie jest cos nie tak, bo ma tylko ok 800km i sprint 0-300 zajmuje mu 21 sek (oryginalowi - temu na stronce jun i w filmie J.C. - podobno ok 12 sek, przynajmniej tak mowil Clarkson).

Uprawnienia umieszczania postów