Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 15 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 145

Wątek: Jaguar C-XF

Domyślnie Jaguar C-XF

Jaguar przymierza się do wprowadzenia następcy S-Type. Mimo, iż źródło zarzeka się, że prezentowany materiał to zdjęcia nowego kociaka, tak z przykrością muszę stwierdzić, iż są to tylko optymistyczne wizje powstałe na bazie modelu XK. Jednak nikt nie pogniewałby się chyba, gdyby tak wyglądał nowy Typ S.

Niestety za dużo informacji nie posiadam na razie - ponoć pod maskę ma zostać dołożony 300-konny silnik o pojemności 4,2-litra (znany z XK), który ma zostać połączony z nowiutką 6-biegową skrzynią biegów.

Debiut planowany jest na wiosnę przyszłego roku - mam nadzieję, że do tego czasu zobaczymy konkretniejsze zdjęcia oraz nieco więcej informacji.

źródło: mojeauto.pl

pavlik4p
    Guest

Domyślnie

male przyblizenie tego jak by mogly wygladac przednie lampy

Awatar Kertoip
    Auto
    Skoda Felicja GLXi

Domyślnie

Jeżeli tak będzie wyglądał, to jestem całkowicie za. w porównaniu do poprzednika wygląda o niebo lepiej i jeszcze ten tył od XK. W końcu stałby się rasowym kotem.

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Jest piękny, poprostu piękny, oby wizja stała się rzyczywistością
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Co do wizji Dj`a... Mam mieszane uczucia Na ujeciu od tyłu wygląda nawet nieźle, ale przód to totalna porazka... Mam niedparte wrażenie, ze prezentuje się zbyt... koreańsko :/ Bardzo ładna jest za to linia boczna.
    W sumie, gdyby poprawić nieco tą "facjatę", to jak dla mnie tak mógłby wyglądać nowy S...

Domyślnie

Niezbyt trafaia do mnie ta wizja Poprzedni S-type nawiązywał do starych modeli Jaguara i mimo tego, że niezbyt mi się podobał, to jednak miał charakter.. A S-type z tej wizji jest nijaki.. Trzeba czekać na jakieś oficjalne zdjęcia, i mam nadzieję że z tą wizją nie będzie mieć nic wspólnego..

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Strasznie dziwnie to wygląda dlatego wątpie, że Jag będzie miał właśnie taką stylistykę. Tył to co do joty XK, a przód pomieszanie Hyundaya z Roverem Chyba jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na więcej infromacji.

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

No ja nie wiem co się dzieje z szefostwem Jaguara, mam nadzieje, że ta wizja to tylko wymysły prasy, bo to niczego nie przypomina... Jaguar zawsze miał to do siebie (i to się ceni), że stylistyka jego samochodów była zachowawcza, ale wykonana bardzo nowocześnie. Nie wyobrażam sobie teraz, żeby mogli wprowadzić takiego przeciętniaka do produkcji... Już moge przeżyć okrągłe lampy, bo to może ewoluować i też będzie spoko, jednak bryła nadwozia musi być charakterystyczna dla tej marki, jeżeli to zmienią, to tak jakby teraz powstał nowy Jaguar... w moich oczach straci całkowite uznanie... Wizja jest poprostu żałosna, jak bede chciał kupić jakąś bardzo nowoczesną limuzyne, to poszukam u innych producentów, bo jest tego sporo na rynku, a jeżeli będe chciał samochód z klasa, to zgłosze się do Jaguara.. tak przynajmniej było do tej pory...

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Bardzo lubie Jaguary, ale ta wizja komputerowa jest okropna. Tył od XK przód od jakiegoś koreańca. OHYDA!!!

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

Buhahahaha przód przypomina mi "hjundaja" ale za to jakiego...Tiburona Tyl to podciwy XK.Oby to "cos" nie weszło do produkcji...(nie zebym nie lubiał Tiburona ale jego sportowy styl nie pasuje do klasy wyższej średniej a szczególnie do Jaga)Jak słowo daje, ale to jest smich na sali, Jaguar ma miec eleganską i klasyczną sylwetke a nie takie cos na ''odwal się''.

Uprawnienia umieszczania postów