Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Lotus Exige

Awatar Macias
    Auto
    Honda Civic MA8

Domyślnie

Live dzięki za wszystkie fotki, te z Elisem też są mile widziane. Ostro uśmiałem się z tego kolesia co go "pogięło" przy wysiadaniu

Co do małego ruchu w tym temacie to trochę jestem zawiedziony, że po miesiącu mam mniej opini i odpowiedzi niż we właściwie każdym innym kompendium po kilku dniach od premiery... Nie będę domagał się żeby ludzie robili coś na co najwyraźniej nie mają ochoty.
    Po raz kolejny chcę podziękować wszystkim osobą które nie zlały tego tematu i napisały swoją opinię. Jednak na pierwszym miejscu dziękuję DK za pomoc przy opracowaniu kompendium, za wytknięcie błedów, które mogłem w miarę szybko poprawić bo na tym najbardziej mi zależało.

Mam nadzieją, że po tym poście nie będziecie mnie uważali za kawał zgorzkniałego ch**a i osobę która sama robi mało, a dużo wymaga od innych. Poprostu bardziej niż na pieśniach pochwalnych zależy mi na opiniach typu: Tu jest błąd; To warto było by poprawić, itp. Takie uwagi pomogą mi ustrzec się uchybień w przyszłych (o ile takie będą) pracach.
    EG4

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Osobiście przepraszam za to, że nie wyraziłem opinii wcześniej. Jestem takim potwornym leniem, że nawet nie chciało mi się pisać. Mam nadzieje, że nie dostane lania.

Twoje kompendium już dawno oglądałem, ale jak pisałem wcześniej nie chciało mi się pisać albo nie wiedziałem co dokładnie. Poprostu tak się spodobał, że żadne słowa nie są w stanie tego określić. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Pełno opisów i zdjęc, których jest jak na lekarstwo w internecie. Widać, że nie robiłeś tego kompednium miesiąc, ale znacznie znacznie znacznie dłużej. Poświeciłeś tej pracy swój czas i z dobrym skutkiem. Najważniejsze, że dotrwałeś do końca. Gratulacje odemnie i duży plus. I znowu sie zawiesiłem, nie wiem co napisać. Super!!!!

ps. Macias taka mała uwaga, extra byłoby jakbyś cześciej udzielał się na forum bo jakoś twój nick rzadko widuje w tym forumowym świecie.

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Dostawa by DK

Mogłem jeszcze dać więcej, ale dużo było takich słabiutkich...

Awatar Macias
    Auto
    Honda Civic MA8

Domyślnie

Mały update w postaci zdjęć wersji Exige Mk II.

W najbliższym czasie dodane zostaną:
    - 2007 Lotus Sport Exige Cup
    - Exige Cup 255
    - Exige S British GT Special Edition
    EG4

Domyślnie

Doładowanie ode mnie

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

No to i doładowanie ode mnie

(C) swisscarsightings.com
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

Domyślnie

EDIT

EDIT

EDIT

EDIT

EDIT

EDIT

EDIT

EDIT

EDIT

EDIT

EDIT