Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: CB radio

Awatar Adaś
    Auto
    KYMCO

Domyślnie CB radio

Coraz wiecej osob uzywa CB radia wypowiedzcie sie co o tym sadzicie ,moze ktos z was jest uzytkownikiem :lol: . Nie umiem opisywac wiec piszcie wszystko na temat CB a jak macie sprzet to pochwalcie co tam wozicie :lol:
    kiełbasa

Auto
    *

Domyślnie

W sumie to chyba fajna sprawa choć mi zawsze jak o tym pomyślę to nasówajają się na myśl te słowa - "Radio, dzięki któremu kierowcy ciężarówek mogą urozmaicać swoje życie seksualne."
    Nie wiem czemu... :lol:
    konto zamknięte

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Radio CB to rzecz niemal bezcenna dla kierowców dużo jeżdżących. Po pierwsze zawsze wiesz gdzie stoi policja, po drugie zawsze ktoś pomoże Ci znaleźć poszukiwany przez Ciebie adres, po trzecie wiesz gdzie są korki (pijaczek kręcący się na poboczu itp.). Osobiście jeżdże mało i jest to dla mnie zbędny wydatek, ale gdybym jeździł więcej na pewno bym sobie sprawił CB
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Awatar Adaś
    Auto
    KYMCO

Domyślnie

My tez w sumie duzo nie jezdzimy ale kupilismy swoje radyjko i jest swietna rzecza jazda z nim.A kierowcy sa naprawde uprzejmi popros tylko o "marginesik" to odrazu ci zjedzie i powie o sytuacji z przodu na prawde polecam
    kiełbasa

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Tylko nie powiedzieliście o jednej bardzo ważne rzeczy. Takie dobre CB radio kosztuje coś koło 1000 zł. Wiem bo mój instruktor miał w swoim samochodzie taki właśnie sprzęt i powiedział, że wydał na niego prawie 1000 zł. Także może i jest fajny, ale zbyt drogi. :susp:

Awatar Adaś
    Auto
    KYMCO

Domyślnie

niekonecznie ja mam w jak powiedzial fachowiec dobry sprzecik i zaplacilem za niego kolo 600zł radyjko UNIDEN PRO 520 XL a antenka to WILSON LITTLE WIL a na allegro mozna jeszcze mnie zaplacic[/b]
    kiełbasa

Awatar bartixxx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    W sumie to chyba fajna sprawa choć mi zawsze jak o tym pomyślę to nasówajają się na myśl te słowa - "Radio, dzięki któremu kierowcy ciężarówek mogą urozmaicać swoje życie seksualne."
    :lol:
    A wiesz dla czego?Bo był kiedyś jakiś artkykuł czyś coś tam ktoś słyszał właśnie przez CB radio jak kierowcy o tym rozmawiaja.Dla tego tobie sie ztym kojarzy z reszta mi też

Awatar Adaś
    Auto
    KYMCO

Domyślnie

ale naprawde jazda z CB jest bajeczna.A kultura ludzi na cb jest wedlug mnie bardzo dobra czasami zdazy sie osoba ktora poopowiada kawaly ale o swoich przezyciach z panienkami jeszcze nie slyszalem :lol: i powiem ze poki nie sprobowalem operatorstwa CB w samochodzie to myslalem ze to straszna kicha ale teraz nie wyobrazam sobie jazdy bez CB nawet po miescie jak jezdzimy mamy zamontowane Cb poniewaz wiadomo gdzie co i jak :lol:
    kiełbasa

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

No ja uważam (z resztą tak jak chyba wszyscy tutaj), że jest to element niemal obowiązkowy dla kierowców TIRów oraz wszystkich tych, którym kilka tysięcy kilosów stuka co miesiąc. Dla mnie osoby mało jeżdżącej i głownie po mieście jest zbędnym wydatkiem. Miałem okazję się bawić taką zabawką i muszę przyznać, że całkiem, całkiem. Jak mi powiedział właściciel tego CB to zdarzają się debile i chamy, którzy potrafią potraktować Cię taką wiązanką polszczyzny, że odechciewa się wszystkiego ale to są wybitne jednostki. Tak BTW gdy tylko słyszę hasło CB Radio od razu przypomina mi się film "Prześladowca".

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Oj niestety masz rację, ale zazwyczaj znajdzie się ktoś kto tę dyskusje zakończy. A poza tym na nużących, długich trasach zawsze można się pośmiać z ojca rydzyka jak się paru jajcarzy znajdzie
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Uprawnienia umieszczania postów