Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Do "modów" - co sie stalo z moim kontem?

Awatar pavlik4pol
    Auto
    Audi V8 D11

Domyślnie Do "modów" - co sie stalo z moim kontem?

chcialem zmienic e-mail w profilu bo tamten byl juz niaktualny i niestety chyba stracilem konto . . . dostalem e-maila, w ktorym byl link, po wcisnieciu ktorego konto mialo sie odblokowac . . . ale niestety . . . jest jakas szansa na odzyskanie konta??

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Konto chyba masz już stracone. Napisz do Admina. Przypisze Ci do nowego konta stare posty.
    Uwaga dla innych, zawsze tak się dzieje przy zmienie e-maila. Było już kilka takich przypadków, więc lepiej się zastanowić dwa razy zanim się zmieni e-maila w profilu.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Ale to chyba nie zawsze tak jest przy zmianie emaila. Ja raz już zmieniałem i wszystko w porządku...
    www.3MFOTO.pl - Zdjęcia reklamowe, promocyjne, fotografia ślubna oraz okolicznościowa. Fotorelacje z imprez/wydarzeń. Relacje rajdowe/wyścigowe. Sesje zdjęciowe samochodów.

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Jeszcze raz powtórzę swoją prośbę do admina albo modów - zróbcie coś, żeby userzy nie nabierali się na to!
    Mam dwa pomysły:
    > przyklejony temat lub ogłoszenie, w którym dużymi literami będzie napisane "Proszę nie zmieniać e-mail'a w profilu!" itd. itp.
    Drugi, lepszy pomysł...
    > przy rejestracji czerwonymi literami ostrzec przed problemami po zmianie maila tyle, że phpBB2 może być trochę ograniczone...

Jednak próbujcie coś z tym zrobić. Oszczędzicie wtedy nerwów użytkownikom nieświadomym tego, co się dzieje, a sobie po prostu kłopotów noi... zaoszczędzicie czas

Aha, przy okazji...
    Tak dla pavlika - jak przebiegał mój problem... :P
    http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=4449

P.S. Teraz pan pavlik jest największym spamerem w kwesti "postów/dziennie" :susp: :susp: :susp:
    Yyyy... co ja gadam, jeszcze nie jest ale będzie ??: ??:

Auto
    *

Domyślnie

Nie wiem co jest grane z tymi zmianami maila, tak sobię myslę że to ja mogłem coś kiedyś zrypać, ale wtedy taki problem by występował zawsze.
    Może baza jest zbyt obciążona lub nie zoptymalizowana, albo ma jakieś błędy, ciężko powiedzieć co tu jest problemem. :damn:
    konto zamknięte

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Chciałbym zmienić mejla w profilu, bo mam nowego ale nie wiem czy nie stracę konta :/ Zmieniać czy nie ryzykować? :susp:
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Lepiej nie ryzykuj - ja też jak zmieniałem, to skopał mi się profil. Ewentualnie skontaktuj się z Krzyśkiem jak będzie po południu na GG i on Ci pomoże.

Awatar rallydaniel
    Auto
    Porsche Pininfarina

Domyślnie

je niedawno zmieniałem i nie było problemu

Uprawnienia umieszczania postów