Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Intrall Lubo

Domyślnie Intrall Lubo

Ten dość karykaturalnie wyglądający samochód dostawczy bynajmniej nie jest ani nową wersją nadwoziową Volkswagena Craftera ani promocyjnym wybrykiem chińskiej motoryzacji. To następca Lublina!.

Lubelski Intrall Polska lada dzień zaprezentuje nowy polski samochód dostawczy. Lubo, bo tak ma się nazywać zadebiutuje na targach motoryzacyjnych w Hanowerze, a trafi do sprzedaży w przyszłym roku.

Oprócz tego, że podobny jest nieco do Craftera, to wygląda bardzo oryginalnie, nieco karykaturalnie. Ogromny wlot powietrza, jeszcze większe reflektory wyglądają jak przemontowane z dwa razy większego auta. Poza tym jest przyjemnie i Lubo (swoją drogą śmieszna nazwa - jakby miał na imię "Lublin", a znajomi wołali na niego "Lubo") wygląda, jakby miał uśmiechnięty pysk.

Nieco gorzej jest z wnętrzem, choć podobno jest ono jeszcze w fazie dopracowywań. Lewarek umieszczono w wygodnym miejscu, ale już wloty powietrza są nieco za nisko. Dużą porażką są zegary, które zamontowano na środku - nie jest to dobre rozwiązanie, zwłaszcza w szerokim dostawczaku (poza tym wyglądają mi jakoś znajomo, jakby z innego już produkowanego auta...).

Do dyspozycji klientów będą trzy wersje nadwoziowe (blaszak, skrzynia i podwozie pod zabudowę), cztery rozstawy osi (2900, 3400, 3750, 4040 mm) i trzy wersje tonażowe (2,8t, 3,5t i 4,6t dopuszczalnej masy całkowitej). Pod maską może pracować jeden z trzech silników: 2,6-litra Andoria (115 KM) oraz 2,3-litra (146 KM) i 3-litry (166 KM) produkcji Iveco.

źródło: autocentrum.pl

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

To jest jakis zart?! Robi mi sie niedobrze jak na to patrze. Powinni zakazac produkcji tego, bo straszy ludzi. Tego wyglądu nie ta sie wytłumaczyć "Bo on ma byc głownie praktyczny, a nie ładny". To jest poprostu, niewiem jak to nazwac.... jakaś.... wygląda jak jakaś kozia kupa ??: :lol: Już nawet żuk wygląda stokroć lepiej od tego czegoś.i jeszcze te zegary na środku. Zero praktyczności, zero wyglądu.

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

<LiveLetDie pokłada się ze śmiechu>

Faktycznie wygląda kuriozalnie. Pochwalić można odwagę projektantów jednak chyba z eksperymentami poszli nieco za daleko - on jest przezabawny! :lol: I o ile "buda" jest sympatyczna to już wnetrze zalatuje straszną tandetą. Wariacje z zegarami po środku to chyba chybiony pomysł. Bo i po co?

Ale przy odpowiedniej konkurencyjnej cenie na pewno osiągnie sukces. W polskim biznesie liczy się jechnie po kosztach i myśle, że Quasimodo ma szanse brylować w tej kategorii.
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

Fajnie wygląda ten Intrall Lubo. Z przodu przypomina trochę zniekształconego VW Craftera. Ale jest fajny. Bardzo ładne nadwozie. Z boku wygląda trochę dziwnie (kabina jest krótka i wysoka) Ciekawe jak będzie się sprzedawał...
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja tam powiem jedno - ciesze się, że mamy polskie auto; jakie by tam ono nie było. Wygląd zewnetrzny jest calkiem fajny, nie powiem
    Pozostaje mieć nadzieję, że te centralne zegary niw ejda do serii; prawda, jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań, ale nie w dostawczaku, tutaj nie jest to praktyczny patent.
    Polskie konstrukcje maja od lat powazną wadę - nadwozie nie wytrzyma próby czasu, po paru latach zeżre je ruda :lol:
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar qoompel

Domyślnie

Nazwa - co najmniej śmieszna. Chyba ktoś zza wschodniej granicy wymyślał tą nazwę.
    Wewnątrz - żenada. Co za "ynteligentny" człowiek był pomysłodawcą tego "czegoś".
    Zewnątrz - "pyszczek", jak i cała kabina, wyglądają jakby były zniekształcone. Jak patrzę na jego przód, to przychodzi mi do głowy jedno słowo: mutant :lol:

Awatar slivuss

Domyślnie

Jak dla mnie to będzie "prosiak"
    Nie wiem czy jest ładny ale na pewno ciekawy... i dobrze, będzie weselej na ulicach (na chodnikach też )
    "Why drive the car when you can pilot the Saab???"

Auto
    *

Domyślnie

Wygląd jest komiczny, ten wóz został chyba spłodzony przez VW Craftera i Nissana Micrę.
    Ktoś wspomniał o kosztach w firmie i skutkach.
    Faktycznie, jeśli bedzie tani to kto wie czy się od nich nie zaroi na ulicach, napewno jest o wiele ciekawszy niż stary lublin wiejący nudą na kilometr.
    konto zamknięte

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    (...) napewno jest o wiele ciekawszy niż stary lublin wiejący nudą na kilometr.
    Dodac do tego jakies ciekawe, oczojebne kolorki i na ulicach istny cyrk z rejterada clownow bedzie :lol: . Ale nie powiem, od lublina to o niebo lepsiejszy jest....
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Nie wiem dlaczego, ale mi on bardziej przypomina paskudne trojaczki od Fiata/Peugeot'a/Citroeana, niż Craftera. Choć musze przyznać, że wygląda lepiej od nich Ciesze się, że u nas może powstawać tak ciekawy pojazd. Jedyne co mnie martwi, to podwozie, które jakby nie pasowało do kabiny i było za małe do niej... Zauważcie, że takiego efektu nie ma w innych dostawczakach tylko w... Żuku i tym modelu... no nie wiem, w każdym razie ciesze się, że zastąpi to paskudnego Lublina, którego nazwa również jakoś mi nie pasowała...

Uprawnienia umieszczania postów