Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 10 z 165 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1650

Wątek: Kącik sprzętu foto

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Ja ze zmniejszaniem zdjęć nie mam najmniejszego problemu. Posiadam program, który dostałem wraz z drukarka HP, jest to HP Image Zone. Przy zmianie rozmiaru mam dwie opcje: z zachowaniem proporcji lub bez zachowania proporcji. Polecam sprzet HP.
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Jeśli przy zmniejszaniu nie zmieniasz formatu wymiarowego foty i zmniejszasz stopniowo to niema prawa wystąpić. Ostatnio zmniejszałem fote z 3072 do 1024 w prostym infran view i nie było żadnych zniekształceń ( na karoserii auta były krople po deszczu ).

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    Jeśli przy zmniejszaniu nie zmieniasz formatu wymiarowego foty i zmniejszasz stopniowo to niema prawa wystąpić.
    Wtedy obraz traci na ostrości a korekty to już nie to samo. :damn:

możesz pokazać fotke z poszarpanymi liniami na samochodzie?

A tak w ogóle jeśli zalezy Ci tylko na prezentacji zdjęć w necie w malutkich rozdzielczosciach
    Nein
    konto zamknięte

Awatar slivuss

Domyślnie

foty które wkleiłem wyzej sa zmniejszane z 3008x2000 na 800x600 jednym kliknieciem w ACDsee
    A tak w ogóle jeśli zalezy Ci tylko na prezentacji zdjęć w necie w malutkich rozdzielczosciach to kup cos taniego -serio.
    Kiedyś jeden koleś zrobił 2 zdjecia w identycznych warunkach pierwsze canonem A60 (zwykły kompakt) drugie canonem 300D (lustrzanka cyfrowa), wrzucił na forum w rozdzielczosci 800x600 i... jakoś ludzie nie mogli stwierdzić co jest z czego
    "Why drive the car when you can pilot the Saab???"

Auto
    *

Domyślnie

Jeszcze raz zweryfikowałem temat.
    Pomniejszane stopniowo (było ich dużo) i z zachowaniem formatu, jak widać szarpnięcia na oryginale ciągną się do końca.
    konto zamknięte

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Sorki za mały odkop, ale to i tak chyba lepsze niż zakładanie nowego tematu.
    Właśnie przymierzam się do zakupu cyfrówki . Do dyspozycji mam 1200-1300 PLN i proszę o pomoc w wyborze najlepszego aparatu w tym przedziale cenowym. Na razie nie mam żadnych sprecyzowanych wymagań, więc czekam na Wasze pomysły. Z góry wielkie Bóg zapłać .

EDIT:

To może przejdę do konkretów. Zastanawiam się nad jednym z trzech modeli:
    SONY DSC-H5
    Kodak EasyShare P712
    CANON PowerShot S3 IS

Który będzie najlepszy :susp: Kodak chyba odpada, bo nic dobrego o nim jeszcze nie słyszałem. Więc zostają tylko canon i soniak ...
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Domyślnie

A gdybyś tak pomyślał o Nikonie S10, którego ja mam? Przeglądnij sobie opis, moje zdjęcia (w tym temacie też wcześniej wrzucałem próbki). Od razu proponuję Ci do kupić dodatkową baterię (na allegro ok. 30-40 złotych) i kartę 1GB (przy rozdzielczości 2048x1536 wychodzi ponad 1100 zdjęć). W razie czego służę pomocą.

Z Twoich propozycji wybrałbym Canona, choć najlepiej niech się Seth wypowie, bo on jest mądra głowa w tym temacie.

TUTAJ też znajdziesz kilka moich fotek.

VIP Awatar Puszek
    Auto

Domyślnie

A zdjęcia modeli też robisz tym aparatem :susp: Bo też niczego sobie są.

^^ (R)

Domyślnie

Zdjęcia modeli robiłem swoim poprzednim aparatem (Konica Minolta) - tym gorszym. Jedynie ostatnia sesja Miury była robiona nową fotomaszyną.

VIP Awatar Puszek
    Auto

Domyślnie

Zastanawia mnie tylko, czy przekręcany obiektyw nie jest przesadnie zawodny (jak np. wyświetlacze w rozkładanych komórkach) ...

^^ (R)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów