Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 13 z 165 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1650

Wątek: Kącik sprzętu foto

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dydzi
    ooo tak, oto moj dlugo oczekiwany (przeze mnie ) sprzecik - sony α A100
    razem z nim kupilem obiektywy sony 18-70 i 70-300, mialem tez wczesniej sigmy 28-105 i lampe sunpak
    Nieźle. Wykosztowałeś się nieco, 3,5 patola poszło jak nic.
    konto zamknięte

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AML
    Cytat Zamieszczone przez dydzi
    ooo tak, oto moj dlugo oczekiwany (przeze mnie ) sprzecik - sony α A100
    razem z nim kupilem obiektywy sony 18-70 i 70-300, mialem tez wczesniej sigmy 28-105 i lampe sunpak
    Nieźle. Wykosztowałeś się nieco, 3,5 patola poszło jak nic.
    nom dokladnie tyle bo jeszcze karta 4 giga, jutro albo pojutrze musze jeszcze kupic akumulator drugi
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Auto
    *

Domyślnie

Ale jaki sprzęt, gratulacje.
    konto zamknięte

Auto
    Honda Civic

Domyślnie

co sądzicie o Canon'ie PowerShot A640 ??

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Bawiłem się nim podczas wyboru aparatu i nie polecam. Ma zbyt ubita matryce przez co zdjęcia mają dużą ziarnistość lub są hmm pikselowate przy oglądaniu w orginalnej rozdziałce. najlepiej wejdź na fotosiku i pooglądaj foty oraz na www.recenzje.net.pl/ poczytaj opinie.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Auto
    Honda Civic

Domyślnie

a coś tak za 1000-1600zł ???

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

No... widze, że wy tu szalejecie ze sprzętami :P A ja tak jak obiecywałem, chciałem się pochwalić moim nabytkiem Staneło w końcu na tym, że kupiłem Olympusa mju 760. Aparacik miał być w granicach 700 zł, a w koncu wydałem niewiele ponad 1000 zł z przesyłka Musze przyznać, że jak na moje wymagania jest zupełnie wystarczający, bardzo fajne fotki robi w ciemnościach Zdjecia zobaczycie później, jak bedzie tylko coś sensownego do pokazania.

fotka z tel :P

Auto
    co się nawinie :)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    Bawiłem się nim podczas wyboru aparatu i nie polecam. Ma zbyt ubita matryce przez co zdjęcia mają dużą ziarnistość lub są hmm pikselowate przy oglądaniu w orginalnej rozdziałce. najlepiej wejdź na fotosiku i pooglądaj foty oraz na www.recenzje.net.pl/ poczytaj opinie.
    Ke? Co znaczy "pikselowate przy oglądaniu w oryginalnej rozdziałce"? Pytam serio...

dydzi Gratuluję aparatu (i współczuję obiektywów :P )! Czekam na zdjęcia.

P.S. TUTAJ link do zdjęć pewnego kolegi z forum, który niedawno chwalił się kilkoma Warto przejrzeć cały temat.
    "The very best supercar in the world, lavishly finished and upholstered, easy to drive in urban trafic, is also the fastest machine on the toughest race track in the world. It is called PAGANI Zonda F..."

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

już odpowiadam. Fota fajnie wygląda na miniatyrce i po pomniejszeniu ale jesli ją oglądasz w orginalnej wielkości ( taką 10Mpix ) to widac grupy pixeli na fakturach lub twarzach a czasem nawet na zdawało by sie jednolitych powierzchniach gdyż niema płynnego przejścia między odcieniami. Lub zdjęcie jest hmm jak to nazwać: cos między lekkim rozmuciem a nie ostrością. Pisze oczywiście o tych fotach co widziałem.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Auto
    co się nawinie :)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    już odpowiadam. Fota fajnie wygląda na miniatyrce i po pomniejszeniu ale jesli ją oglądasz w orginalnej wielkości ( taką 10Mpix ) to widac grupy pixeli na fakturach lub twarzach a czasem nawet na zdawało by sie jednolitych powierzchniach gdyż niema płynnego przejścia między odcieniami. Lub zdjęcie jest hmm jak to nazwać: cos między lekkim rozmuciem a nie ostrością. Pisze oczywiście o tych fotach co widziałem.
    Z tego co piszesz wynika, że chodzi pewnie o kompresję (w jpegu piksele o podobnej wartosci binarnej (odcieniu) są zrównywane do jednej wartości - zmniejsza to "długość" ciągu liczb, a więc i wielkość pliku, ale przy duzym stopniu kompresji pojawia się zjawisko opisane przez ciebie). Najlepiej widać to właśnie na dużych, jednolitych kolorystycznie powierzchniach. Może po prostu zdjęcia, które oglądałes były mocno skompresowane?

a PS A640 to ogólnie całkiem niezły aparacik... I ma obiekt moich westchnień - odchylany i obracany LCD
    "The very best supercar in the world, lavishly finished and upholstered, easy to drive in urban trafic, is also the fastest machine on the toughest race track in the world. It is called PAGANI Zonda F..."

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów