Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 192

Wątek: 2007 Ford Mondeo

Domyślnie

Zapraszam do świeżutkiej relacji pt Ford Mondeo 2007 - jazda zaliczona z dzisiejszej premiery prasowej, na której oczywiście byliśmy.

Domyślnie

Samochód bardzo mi się podoba. Poprzednie Mondeo wiele zyskało po faceliftingu ale nadal nie dorównywało konkurencji ... a teraz to przynajmniej jeżeli chodzi o design Ford ma spokój na następne 4-5 lat. Jednak Mondeo powinien mieć się na baczności kiedy na rynek wejdzie nowe C5 ... zapowiada się ostra walka
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

"Wszystkie przyciski rozlokowano ergonomicznie i są "miękkie" w działaniu. Niestety plastiki dokoła już tak nie zachwycają - może niektóre z nich są przyjemne w dotyku, jednak te w okolicach radia i panelu automatycznej, 2-strefowej klimatyzacji są śliskie i mają tendencję do zostawiania na nich odcisków palców."

Otóż to... Odciski palców to zresztą nie wszystko, bo po pewnym czasie dochodzą jeszcze bardzo widoczne zarysowania. Sprawa ewidentnie do poprawki, to samo jest w S-MAXie i Galaxy.

W ogóle cała trójka ma niemal identyczną stylizację wnętrza. Galaxy i S-MAX były dostępne już znacznie wcześniej, dlatego teraz wnętrze Mondeo nie robi już takiego wrażenia.

Jasne, w porównaniu do poprzednika jest ogromna różnica, ale siedząc w Mondeo czuję się zupełnie jak np. w S-MAXie. Moim zdaniem powtórzyła się trochę sytuacja znana z serii Leon-Altea-Toledo.
    Dobry Kamaz nie jest zły

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Vincentus
    (...) ale siedząc w Mondeo czuję się zupełnie jak np. w S-MAXie. Moim zdaniem powtórzyła się trochę sytuacja znana z serii Leon-Altea-Toledo.
    Faktem jest, że te wnętrza są utrzymane w podobnym stylu, ale w bezpośrednim porównaniu widać, że są one zupełnie inne Seat natomiast wpakował dokładnie te same deski to tych aut.

Awatar m.niew
    Auto
    SAAB 9-3 SE coupe

Domyślnie

bo po pewnym czasie dochodzą jeszcze bardzo widoczne zarysowania. Sprawa ewidentnie do poprawki, to samo jest w S-MAXie i Galaxy
    zdecydowanie tak, ale jesli chodiz o plastik przy "ręcznym" inne plastiki w są bardzo dobrej jakosci...
    Sedan nie rozni sie niczym od liftback, nawet kosztuje tyle samo.

Długość wynosząca ponad 4,8 metra jak najbardziej pozytywnie wpływa na wielkość wnętrza. Tylna kanapa jest obszerna, pasażer ma sporo miejsca na nogi oraz wystarczająco nad głową.
    przepraszam, ale owielkosc wnetrza to glownie zasluga rozstawu osi i co ma dlugosc auta do przestrzeni nad glowa?
    Czasami przydatność i funkcjonalność tego wyświetlacza jest wątpliwa, jednak wygląda to bardzo efektownie.
    watpliwa funkcjonalnosc wyswietlacza? powiem tak: On jest skostruowany aby bylo w nim cale centrum dowodzenia, czyli jak napisaliscie: radio, komputer, DODATKOWO: system kontrolowoania cisnienia w kolach oraz nawigacja.
    Dynamiczna jazda zaowocowała średnim spalaniem na poziomie 8,4 litra na 100 km, co jest wynikiem bardzo przyzwoitym.
    zwroccie uwage ze saochod jest NOWY i niedotarty oraz nieulozony, wiec spalanie jest dosc wysokie.
    pozdrawiam i gratuluje opinii

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez m.niew
    watpliwa funkcjonalnosc wyswietlacza? powiem tak: On jest skostruowany aby bylo w nim cale centrum dowodzenia, czyli jak napisaliscie: radio, komputer, DODATKOWO: system kontrolowoania cisnienia w kolach oraz nawigacja.
    Przed oczami kierowca ma mieć najpotrzebniejsze informacje - nie potrzebuję trzech submenu, żeby się dowiedzieć ile mi pozostało paliwa w zbiorniku. Radio też ma swój wyświetlacz, więc również nie interesuje mnie tytuł utworu z CD wyświetlany między zegarami. Mnie to po prostu nie przekonuje.

Cytat Zamieszczone przez m.niew
    zwroccie uwage ze saochod jest NOWY i niedotarty oraz nieulozony, wiec spalanie jest dosc wysokie
    Dlatego też właśnie, że jest "nowy, niedotarty i nieułożony" (testowane przeze mnie Mondeo miało ok. 300 km przebiegu :shock: _ spalanie jak na taki samochód satysfakcjonuje mnie, zwłaszcza że jazda była dość dynamiczna. Poza tym wskaźnik spalania zawsze kłamie (czy w górę, czy w dół - rekordowo nawet do 3-4 litrów w zależności od auta) i nie jest to spalanie rzeczywiste auta.

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    300 kg przebiegu :shock:
    Faktycznie szokujące :shock:

Awatar m.niew
    Auto
    SAAB 9-3 SE coupe

Domyślnie

Przed oczami kierowca ma mieć najpotrzebniejsze informacje - nie potrzebuję trzech submenu, żeby się dowiedzieć ile mi pozostało paliwa w zbiorniku. Radio też ma swój wyświetlacz, więc również nie interesuje mnie tytuł utworu z CD wyświetlany między zegarami. Mnie to po prostu nie przekonuje.
    Fakt tu masz tez troche racji, ale im chodzi o to zeby jak najmniej "przekrecac" glowe od szyby itp, niby dla bezpieczenstwa. Ale wizualnie ladnie sie Covers+ prezentuje

Domyślnie

Tak zgadzam się - wizualnie fajny i szpanerski bajer, choć ja doszukuję się w tym praktyczności i wczoraj jakoś nie mogłem się jej dopatrzeć. A nawigacji w tym okienku to już w ogóle nie widzę. :damn:

Awatar m.niew
    Auto
    SAAB 9-3 SE coupe

Domyślnie

Mercedes w czyms takim ma NightVision czy cosik takiego... bynajmniej auto ogolnie bardzo udane (tak wiem jestem subiektywny ) ale kilka tych niedociagniec raczej nie popsuje ogolnego wizerunku auta.

Uprawnienia umieszczania postów