Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Czy zdjęcia dodawane na forum powinny mieć rozdzielczość:

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1024x768

8 23.53%
  • 1280x960 lub 1280x1024

9 26.47%
  • możliwe największą

17 50.00%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Rozdzielczość tapet

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie Rozdzielczość tapet

Słuchajcie, nie wiem czy się ze mną zgadzicie, ale zauważylem że dużo osób lubi wstawiać na forum cały "pakiet" tapet z najnowszymi modelami z różnych serwisów i oczywiście bardzo dobrze, ale... Moja uwaga i pytanie jest takie, czy nie można wstawiać na forum tapet (bo tak zawsze są podpisywane te fotografie w waszych postach) w rozdzielczości 1024x768? Osoby zainteresowane tapetami w większej rozdzielczości same sobie przecież moga te zdjęcia pościągać, bo zawsze jest podane źródło, a wiekszosci chcącej ustawić je na pulpicie się nie przydają, bo nie zawsze chce się je przerobić, a tak duża rozdziałka 3/4 osób nie jest potrzebna... Co o tym myślicie? To jest tylko moja propozycja, bo tak prawde mówiąc to szkoda waszej roboty, bo każdy może wejść do serwisu i samemu ściągnąć które mu się będą podobały... To jest oczywiście tylko moje zdanie, czekam na wasze opinie

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

1024x768 to faktycznie rozdziałka użytkowana przez większość osób, także coś w tym jest.
    Sam również jej używam na swoim pc'cie, ale niedługo przesiadam sie na laptopa z rozdzielczoscią 1440x900 i dopiero będe miał z tapetami roboty
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Ja osobiscie operuje na 1280-1024 wiec dla mnie najlepsze sa najwieksze tapetki.... i boli mnie ze czasami tapetki podawane sa w rozdzialce 1024-768... nie jest problem zmienic rozmiar ale chcac czy nie fotka traci na swej jakosci... dla mnie najlepiej by bylo umieszczac fotki wieksze niz 1024-768
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

choc sam od jutra bede korzystal z rozdzialki 1280x800 (przesiadam sie na laptopa ) uwazam ze najlepiej bedzie dawac tapety wlasnie w rozdzielczosci 1024x768. ona naprawde jest najczesciej uzywana.

Domyślnie

Osoba wstawiająca zdjęcia na forum zazwyczaj wstawia największy dostępny rozmiar, jednak podaje źródło (czy netcarshow czy seriouswheels) skąd zainteresowany sam sobie może pobrać tapetę w takiej rozdzielczości, jaka go interesuje.

Ze swojej strony mogę jednak wrzucać zdjęcia w 1024 lub 1280, aby nie było problemów z dostosowaniem jako tapeta.

Co do mnie to wiadomo, że wolę formatowo duże zdjęcia a w razie potrzeby sam sobie zmniejszam. Sam działam na 1280x1024.

Awatar K2344
    Auto
    Autobus linii 27 i 11 ;p

Domyślnie

Ja tez stosuje 1280-1024 ale znam takich co wstawiają po 1600..... wiec prosiłbym o jak najwieksze uwazam ze 1024.. to zdecydowanie za małe a 800 na 600 to juz wogole smiech ??:
    370Z i GT-R

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Kiedyś właśnie Brabus w jednym temacie napisał, żeby dawać zdjęcia w jak największej rozdzielczości ze wszystkich możliwości bo użytkownik może indywidualnie sobie zmniejszyć. I dlatego też daje w jak największej rozdziałce. Nie żebym nie miał swojego zdania, ale zgadzam się z nim. Ale mi to rybka. Mogę dawać w rozdzielczości 1024x768 jak ci tak bardziej pasuje. Przecież jak wcześniej napisali rozmówcy można wejść na strone i sobie ściągnąc w mniejszej lub wyższej rozdziałce. Przecież to nie jest problem. A tapety przedstawione na forum mają bardziej na celu aby użytkownik mógł sobie przejrzeć zbiór i podjąc decyzje jeśli któraś tapeta jemu się spodoba.

Domyślnie

Dorzuciłem ankietę - może ona coś więcej nam powie. Osobiście głosuję za największymi

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

So do I W tym przypadku największe znaczy najlepsze.

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Heh czyli widze, ze jednak duzo osób jedzie na większej rozdziałce... Trudno, troche mi się nie chce zmieniać za kazdym razem rozmiaru, ale widze, ze jednak większości jest tak wygodniej Wiec niech beda jak największe, chcialem sie tylko dowiedziec jakie macie zdanie :P

Uprawnienia umieszczania postów