Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 14 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 140

Wątek: Audi R8

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie Audi R8

Pojawiły się już oficjalne zdjęcia Audi R8:

żródło:audi.com i leftlanenews

Zdjęcia z Salonu Paryskiego:

żródło:jalopnik

W pierwszym kwartale 2007 roku do sprzedaży w Europie i USA wejdzie Audi R8. Długo oczekiwana premiera tego modelu niemieckiej marki. Pod maską tego auta znajdzie się silnik 4.2 litra V8 FSi o mocy 420 KM i momencie obrotowym 430 Nm przy 4500-6000 obr./min. Przyspieszenie od 0-100 km/h w 4,6 sekundy. Prędkośc maksymalna 301 km/h. Silnik połączony będzie standardowo z 6-biegową skrzynią manualną. Samochód osadzony jest na tej samej płycie podłogowej co Gallardo. R8 ma być konkurencją dla BMW M6, Porsche 911 i Aston Martin Vantage. Lampy wykonane są w technologii LED. Standardowo będą 18-calowe koła. Ale będzie można zamówić również 19-calowe. Długość: 4,43m , wysokość:1,25 m i szerokość 1,90m. Cena narazie w Europie jeszcze nie jest znana. Ale w USA ma kosztować od $80.000 do $110.000.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

ahh no i pojawił sie
    nie moge sie napatrzec na te zdjęcia
    Piękniejszy od LeMans. A rzadko kiedy samochód seryjny jest ładniejszy od prototypu.
    To autko ma najładniejszy tyłeczek jaki kiedykolwiek widzialem (przytnajmniej na zdjęciu) takie jest moje zdanie na dzisiejszy dzien. Świetnie sie prezentuje na zdjęciach od tyłu... przód juz troszku mniej ale i tak jest ładny... .
    Jedyna rzecz która mnie troszku razi to te ledy w przednich światłach...;/ nie podoba mi sie to...jak juz to ciągłe a nie jakies kreseczki;/
    Ciekawi mnie tez prędkość max... audi przeciez podpisało ze ich auta bedą miały ogranicznik do 250 a tylko porsche nie podpisało z niemieckich marek? czy to obowiązywało do jakiegos roku, czy poprostu dla R8 jest wyjątek? Tzn śmiesznie by wyglądalo gdyby miał ogranicznik;p no ale..

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Mi się strasznie podoba. Super wygląd. Czekam na to autko na ulicach

Trzeba będzie zrobić miejsce w garażu

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Potek
    Ciekawi mnie tez prędkość max... audi przeciez podpisało ze ich auta bedą miały ogranicznik do 250 a tylko porsche nie podpisało z niemieckich marek? czy to obowiązywało do jakiegos roku, czy poprostu dla R8 jest wyjątek? Tzn śmiesznie by wyglądalo gdyby miał ogranicznik;p no ale..
    Z tego co ja wiem, to była tylko umowa słowna

Co do samochodu to również popieram Potka, wygląda zdecydowanie lepiej niż concept. Przednie światła są piękne, mimo dwóch technologi wyszło bardzo zgrabnie i zauważyć można lekkie podobieństwo do najnowszego trendu u VW... ogólnie cała bryła jest bardzo oryginalna, ale gołym okiem widać, ze bazuje na Gallardo. Teraz bede miał dwa ulubione modele, wspomniane Gallardo i R8 Wcześniej pisałem, że ten samochód znudzi się zanim pojawi się na rynku, ale teraz całkowicie zmieniam zdanie, on sie nigdy nie znudzi, tak jak TT, które cały czas wygląda bardzo dobrze Czy bedzie konkurentem BMW 6 to ciężko ocenić, bo to jest jakby zupełnie inna koncepcja pozjazdu... Hm... Zobaczymy co czas pokaże. Co do wnęrza, to stanowczoo stwierdzam, że Audi obrało świetny kierunek rozwoju, wnętrza A/S6, Q7 czy nowego TT są dla mnie idealne i mówie tu o stylistycyce, kolorystyce jak i całym rozplanowaniu elementów. R8 ciągnie ten styl i bardzo sie z tego powodu ciesze Oby tak dalej...

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Zapraszam do filmiku prezentującego nowe R8.

Co do samego auta to on jest przepiękny. Kolejny przykład, że Audi umie projektować samochody. Z przodu wygląda agresywnie, z boku wygląda jakby był przygotowany do ataku. Tył jest równie ładny. Ohhh.....niesamowicie on wygląda. Też nie mogę przestać patrzeć na te zdjęcia. Jeszcze ta moc.... :shock:

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Mi tez sie podoba. To z pewnoscia najladniejsze audi, jakie mozna aktualnie kupic.Jedyny element, ktory od razu bym wymienil (lub pomalowal raczej ) to te carbonowe wstawki z boku. Rozumiem, ze wlukno weglowe pasuje do tego auta, ale w tym miejscu nie wyglada najlepiej. W koncepcie lakier byl ciemniejszy niz na tych zdjeciach i te duze aluminiowe wstawki zdecydowanie lepiej sie prezentowaly nic ciemne, carbonowe na tle jasnego koloru. Kupilbym sobie te audi, wytrzymalbym nawet jazde po naszych dziurawych drogach, ale niestety mnie nie stac na taka maszyne :damn: .
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Auto
    *

Domyślnie

Silnik tylko 4.2?
    Do takiego supercara spodziewałem się czegoś więcej. ??:
    konto zamknięte

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Silnik tylko 4.2?
    yy wcześniej chyba cos było mówione na temat silników i później ma byc mocniejszy.
    ja sie teraz przy okazji R8 zaczalem zastanawiac nad tymi testami Lambo Gallardo diesel czy to czasem nie bedzie tak ze do R8 trafi ten diesel a Lambo zostanie lambo i bedzie tylko benzynowe:>

Awatar qoompel

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Silnik tylko 4.2?
    Pojemność to nie wszystko. "Nasz" ( ) Koenigsegg CCX ma tylko pół litra więcej ale 806KM

Awatar pavlik4pol
    Auto
    Audi V8 D11

Domyślnie

Co do wyglądu zewnetrznego, przerósł on moje oczekiwania jest piekny, concept przy efekcie końcowym to kiepski VT końcówki układu wydechowego wkomponowane w zderzak, poezja wygląd silnika powala . . . Niestety czuję się rozczarowany jeżeli chodzi o jednostkę napędową ??: 4.2 litra ?? 420KM ?? :damn: nie tego się spodziewałem po super projekcie Audi . . . deska rozdzielcza miał być piękny, nowatorski, ciekłokrystaliczny wyświetlacz, są zegary, które może i troche się wyróżniają . . . dlaczego nie ma żadnych zdjęć z mechaniczną przekładnią?? Widzę tylko [co mnie bardzo martwi] automat i sekwencje no ale poczekam, a jak się okaże, że manualna przekładnia była tyko pustą zapowiedzią to wielkie BU z mojej strony . . .

Uprawnienia umieszczania postów