Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Katalog supercarów ostatnich lat

Domyślnie

ogólnie jest ok ale ja mam z paru rzeczy niezłą beke np:Ford GT moc 550 koni i jakim cudem przyspiesza w 8s do 200 km/h? :shock: lepiej pisać albo --- albo dane zmierzone.Ale poza małymi szczegółami mi się naj bardziej opisy podobają i jest ok

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Zamiast V8 - turbodoładowany w SLR wpisz V8 z kompressorem, przynajmniej byś się nie mijał z prawdą.

Poza tym można by tutaj wprowadzić co prawda limitowana ale najmocniejsza obecnie wersje SLR'a 722.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

"Maks. moment obrotowy: 7612 KM przy 8000 obr/min"
    To błąd w momencie obr. Carrery GT. I cos przyspieszenie Forda GT i SLR mi nie pasuje... oby dwa 8.2 s. do 200 i szybsze do tego od Enzo
    Porsche

Awatar SupeRallY

Domyślnie

W murcialego napęd jest na 4 koła.
    Yamakasi -traucerzy ,a nie film.
    Moja Galeria torów wyścigowych: F1,motoGP......
    http://superallye.fotosik.pl/albumy/255143.html

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Golden Boy
    Sorry, że jeszcze nie poprawiłem danych błędów. Zrobię to w najbliższym czasie.
    Ferrari 599 GTB Fiorano - osobiście nie zaliczył bym go do grona opisanych wcześniej aut. Zresztą kiedy będą pojawiały się jakieś nowe będę przeprowadzał ankietę odnośnie dołączenia ich do katalogu,
    Chłopie - przecierz to Ferrari! To jest supercar! Konkuruje z SLRem - to chyba wystarczy! Jak można nie zaliczyć Ferrari do Supercarów? :shock:

Domyślnie

Daj spokój z 599 GTB - założeniem kompendium było zestawienie najwyższych modeli danych marek, więc skoro zostało zamieszczone Enzo, to niepotrzebne jest zamieszczanie niższych modeli.

Domyślnie

mam prośbę. Golden zrób to pożądnie bo te dane są czasem przepraszam ale śmieszne. Ford GT od 0-100 w 3,3 to samo SLR, SLR 575Nm mając 780 to tylko z pamięci lecę a jest jeszcze cały stos błędów jest nawet w nazwie Bugatti jest błąd :/

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Też prawda, wysyłałem w tej sprawie do Golden Boya prawie rok temu PW (dokładnie 14 grudnia 2006, za trzy dni mija rok....), niestety nie poprawił tego ani nie odpowiedział mi w żaden sposób.

Fakt że w takim powiedzmy sobie dość prestiżowym dziale jakim jest Kompendium, nie powinno być tak oczywistych błędów, bo niektórzy mogą je sobie wziąć za źródło i później rozpowszechniać dalej takie bzdurne dane...
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Witam, po baaaaaaaaaaaaaardzo długiej przerwie. Obiecuję, że w niedługim czasie poprawię wszystkie błędy. Mam nadzieję, że zacznę powracać na forum, i uda mi się znaleźć trochę czasu aby skrobnąć parę postów.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Uprawnienia umieszczania postów