Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 12 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 111

Wątek: [news] Mitsubishi Lancer Evo VIII MR FQ-400

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie [news] Mitsubishi Lancer Evo VIII MR FQ-400

W tym temacie proszę umieszczać komentarze do newsa
    pt. Pogromca superaut - Lancer Evo VIII MR FQ-400

Sowison
    Guest

Domyślnie

Nie no tego mi tylko brakowało... 400 konny Lancer to jest to... Nareszcie :lol: Szkoda że tylko 100 sztuk... A może to i lepiej??? :lol:

Domyślnie

Nowy szybki groźny tak to ma wyglądać jest super chcę go mieć tylko ta cana 3 razy droższy od zwykłego EWO VIII ale i tak mi się podoba tylko jeszcze przedni spojler mogli mu zmienić i ta nazawa żeczywiście brzmi jak odkużacz ale subaru też ma kosmiczne nazwy.

Raffi
    Guest

Domyślnie

Evo to zawsze było piękne auto z charakterem. Ale ta wersja to istny potwór naprawdę kapitalne auto jakbym miał tyle kasy to raczej bym się nie wachał chyba, że nowe M5, a najchętniej oba bym prosił

Domyślnie

Według mnie nie można porównywać carery gt i slr'a z EVO. Przecież evo jest samochodem bezpłuciowym, nie ma takiego charakteru co w/w samochody. Jest osobówką z bajerami , a carrera gt czy slr były już od samej fazy projektowania stworzone do tego by szokować, tym samochodom nie trzeba będzie dokładać kolejnych "koni" pod maske. One poprostu będą istnieć wiecznie. Za rok zobaczycie Lancera Evo VIII 500. Te auto jest bez charakteru, oczwysiście jeśłi je postawimy obok carrery,slr, czy np Paggini Zondy, tu oprucz osiągów liczy się "to coś" coś czego nie ma lancer.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

nie zgadzam się, ma charakteru i to za dwa Superauta, może dlatego że jest niepozorny.

Ice
    Guest

Domyślnie

Fajny, ale wole poprzednika.

Sowison
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DarekL
    Według mnie nie można porównywać carery gt i slr'a z EVO. Przecież evo jest samochodem bezpłuciowym, nie ma takiego charakteru co w/w samochody. Jest osobówką z bajerami , a carrera gt czy slr były już od samej fazy projektowania stworzone do tego by szokować, tym samochodom nie trzeba będzie dokładać kolejnych "koni" pod maske. One poprostu będą istnieć wiecznie. Za rok zobaczycie Lancera Evo VIII 500. Te auto jest bez charakteru, oczwysiście jeśłi je postawimy obok carrery,slr, czy np Paggini Zondy, tu oprucz osiągów liczy się "to coś" coś czego nie ma lancer.
    Znasz się jak kura na gwiazdach Dla Twojej informacji Lancer ten jest zaprojektowany z okazji 30-lecia czegoś tam nie pamiętam Lancerów chyba...

Auto
    x

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ice
    To samo co kolega poproszę

Ice
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wilu
    Cytat Zamieszczone przez Ice