Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 15 z 27 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 267

Wątek: Fiat Bravo

Domyślnie

Ja dorzucam TAPETY w różnych rozdzielczościach prosto z netcarshow.com

Awatar brsx
    Auto
    BMW 735i

Domyślnie

Coś jak nie Fiat Grande Punto też mi wpadło w oko i nie powiecie ze mają troche spojrzenie od Maseratti?
    Było ich wielu!
    Jakie mieli plany?
    Napewno wielkie!
    Jakie samochody?
    Napewno za szybkie!

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez brsx
    (...)i nie powiecie ze mają troche spojrzenie od Maseratti?
    Też mam takie wrażenie i to przez grill który jest bardzo podobny do tegego z Maseratti no i może jeszcze troszkę lampy... nowe Bravo jest naprawdę piękne :shock: i oby Fiat zaczął robić każde swoje kolejne auto w tym stylu to przestanie mieć opinie prostych i nudnych aut...
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Domyślnie

Cieszy mnie to, że po dłuższym regresie Fiat zaczyna projektować tak piękne auta, jak do niedawna Alfa Romeo. Niebanalna stylistyka i miejmy nadzieje, że i niebanalna jakość oraz technologia. Bo jak na razie najlepsze proporcje stylistyczne to domena Fiata

Auto
    Man/ Jelcz/ Ikarus

Domyślnie

Pokraka ??:
    Brak jakichkolwiek spójnych proporcji.
    Wydłużony przód, lipna linia boczna, pusty tył...... marna kontynuacja stilo (chociaż całkowicie inna stylistycznie)

Dodatkowo zadziwiająco podobne wnętrze do najnowszych Seatów... inna kwestia że marne te naśladownictwo.

Oby cena była normalna.

Ocena ogólna 3

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Swierszcz82

Poza tym wygląd - przeciętny, nieproporcjonalny, wnętrze też na obecnych fotkach średnie.... pożyjemy zobaczymy...
    racja, trudno zepsuć coś, co od początku jest zepsute ??:
    W porównaniu z nowym bravo, chińskie limuzyny (a takie się ostatnio częściej pokazują) są o niebo ładniejsze.
    kompletnie nieproporcjonalne Bravo (to to o czym tu mówimy), fatalny GP (aczklowiek np Linea zapowiada się pięknie)
    Nie przypuszczałem że można zrobić samochód który ma tak %$&*@ proporcje. Wygląda obrzydliwie
    Dodatkowo wnętrze - mizeria, jakiś żenująco świecący plastik.
    Jedyne co ma fajne to zegary... to jest ok...

Więc oceniamy: wygląd żenua, wnętrze mizeria + śmieszna cena (chyba że uczą się na błędach) = buhahahha. Powtórka z rozrywki ?? (czytaj Stilo)
    I co w tym względzie, że większości się podoba ?
    Ja go uważam za jednego z najbrzydszych (pomijając Multiplę oczywiście) Fiatów.

Ale cóż ...

Stilo, nowe to coś - kiły :/
    Pokraka ??:
    Brak jakichkolwiek spójnych proporcji.
    Wydłużony przód, lipna linia boczna, pusty tył...... marna kontynuacja stilo (chociaż całkowicie inna stylistycznie)

Dodatkowo zadziwiająco podobne wnętrze do najnowszych Seatów... inna kwestia że marne te naśladownictwo.

Oby cena była normalna.

Ocena ogólna 3
    Ciekawi mnie ile tak jeszcze możesz? Bo jak na razie to w każdym poście w tym temacie, jak nakręcony gadasz to samo.
    Chyba już każdy poznał Twoje zdanie, nie jesteśmy debile, nie trzeba na młotkiem wbijać do głowy.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Oficjalna strona Fiata Bravo:

http://www.fiatbravo.it/

EDIT:

Małe doładowanie:

(c) autoblog

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

W dzisiejszym "motorze" jest artykooł o nowym bravo. Co mnie zasmuciło to to że nie będzie wersji 3d bo zrobiono badania rynku i wiekszość klientów wybrałaby 5d (doprawdy nie rozumiem ale trudno... ). Druga to taka że auto jest ciasne z tyłu, za to bagaznik jest jednym z najwiekszych w klasie. Tu pojawia się kolejna rzecz która nie bardzo rozumiem; zrezygnowano z opcji "przesuwnej tylnej kanapy" która debiutowała w stilo. Nie zawsze jet potrzebny ogromny bagaznik a miejsca na nogi nigdy za wiele. 3 silniki benzynowe i 2 diesle. Noi jeszcze jedna smutna rzecz; nie przewiduje sie wersji abarth ??: .

zrobiłbym skana ale zostawiłem gazetke u mojej dziewczyny a sam 'motor' jest po 1,80zl więc jak ktoś chce koniecznie poczytac w gazetce to i tak bardzo nie zbiednieje.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Nie pękaj. Prędzej czy później wersja Abarth i tak się ukaże.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Wersja inwalidzka

Przy okazji proponuję GALERIĘ czarnego Multijeta!

źródło: autotitre

Uprawnienia umieszczania postów