Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Wątek: [historia] Fiat 126p

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Świetna robota. NAprawde chyba wszystko co można było o tym napisać. Jako posiadacz strusienkiego już maluszka jestem podwójnie zadowolony że ktos zrobił tak pożądny kawał pracy na jego temat. Szkoda tylko że to pozegnalny post... ??: . Brak takiego dobrego autora jak Ty to wielka strata dla tego forum...

Awatar SIDO
    Auto
    Ford Focus 1.8

Domyślnie

Wielkie brawa dla AGENTA
    Chyba jesteś jednym z niewielu userów na tym forum który mógł tak dokładnie zrobić te kompendium. Człowiek znający się na malcach jak nikt :lol: Dzięki Tobie dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy O maluchu Wiedziałem, że tego nie spie... Tekst pisany własnymi słowami plus świetne fotki daje bogatość a zarazem prostotę tego kompendium :lol: Wszystko przejrzyste i czytelne. Szkoda tylko, że Cię tu nam na trochę zabraknie. Ale nie zapomnimy o Tobie. Jeszcze raz gratulację
    Już wkrótce SEAT Ibiza Cupra będzie moja ;]

Awatar qoompel

Domyślnie

AGENCIE - gratuluję dobrze wykonanej pracy. O wielu rzeczach związanych ze 126p nawet nie miałem pojęcia
    Dobrze, że powstają zbiory informacji nie tylko na temat supercarów, ale także małego, poczciwego "Malucha". To on właśnie jest znaczną częścią naszej motoryzacyjnej historii.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Może i ja się zgłosze do "Zakupu kontrolowanego" żeby mi fure wybrali :lol:
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT

Może i ja się zgłosze do "Zakupu kontrolowanego" żeby mi fure wybrali :lol:
    Zrobiles foto telewizorowi czy jak?

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

AGENT świetna robota Gratulacje. Mam tylko nadzieję, że nie opuścisz nas na długo...

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    (...)
    Swoją droga chęc stworzenia kompedium o tym samochodzie zgłaszał kiedyś chyba imć poorwich prawda? Ciekawe na jakim etapie są jego prace...
    (...)
    W swoim kompendium chciałem zamieścić to co zamieścił w swoim AGENT (oczywiście nie wszystko identycznie, czyli literka w literkę ). Ale, że on dał pierwszy swoje kompendium, to ja nie będę robił już swojego (mało czasu - szkoła (nauka) wzywa).

Jeszcze raz gratulacje dla AGENTA za to kompednium
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez poorwich
    Ale, że on dał pierwszy swoje kompendium, to ja nie będę robił już swojego
    To dorzuć ewentualnie to, co już uzbierałeś - o Fiaciku nigdy za wiele.

OT Nie wiem, czy zwróciłeś AGENCIE w tym odcinku "Zakupu kontrolowanego" na ciekawy fakt. Otóż przy prezentacji Skody Favorit tabelkę z puntkami podpisali jako "Skoda Felicia" i nawet narrator mówił o Felicji...

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Troche żenujące - w końcu to program krórego głównym tematem są auta - i tu taka gafa. Bez komentarza.
    No replacement for displacement

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

Zgadzam sie z przedmowcami. Ogladalem ten odcinek i usmialem sie szczegolnie gdy narrartor gadal o Favorit jak o Felicji :lol: Moze dali zle zle zdjecie mu przed oczy a potem na nowo wkeili foto Favorit zostawiajac komentarz o Felicji?

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Jako się rzekło w dziale "Tapety" ładuje kilka ciekawych zdjęć.

Malczan rajdówka w akcji

Malczan i promocja w Ikeii

Malczan i kierowca artysta

Malczan i Mroczne Domostwo z XVIII wieku otoczone Krwawym Lasem oraz nawiedzający je Duch Bezgłowego Józefa II Obcinacza Głów

Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Uprawnienia umieszczania postów