Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107

Wątek: Logo AG na auto

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    to oszalał wczoraj z radości.
    Nazwałbym to raczej wściekłością z cyklu: "Dlaczego on a nie JA?"
    Ale na szczęście został wychłostany przez Wielbłąda, dostał środki uspokajające i mam nadzieję, że dziś mu już przeszło.
    Tak, tego mi było trzeba.

DEFINTYWNY EOT

Jak ma się sprawa z naklejkami? :susp:
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

No własnie co z tymi nalepkami? Mysle ze jesli by juz były to znalazło by sie mnostwo chetnych. Moze cos sie ruszy w tej sprawie a jesli nie to najlepiej zamknac temat.

Auto
    *

Domyślnie

LiveLetDie dowiedział się, że testowałem Focusa, a przez to, że jest on wielkim fanem tego auta :shock: , to oszalał wczoraj z radości. Ale na szczęście został wychłostany przez Wielbłąda, dostał środki uspokajające i mam nadzieję, że dziś mu już przeszło.
    Co?!! Przemoc w rodzinie? Czekaj Ty, Ty, Ty... dostanie Ci się!

konto zamknięte

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Ostatnio Live i Wielbłąd lubia się chłostać tu i uwdzie . Może by założyć nowe forum dla fetyszystów?
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

CICHO!

Zaraz tu wszytskich potraktuja PAŁA i sie skonczy sielanka. Marsz do łózek i czekac na swa kolej
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Auto
    Nissan Almera

Domyślnie

hej fajny pomysl ale ja bym go troche usprawnil mam nadzieje ze spodoba wam sie moj pomysl ...przede wszystkim imo nie mozna zaczynac projektowania od nalepki samochodowej

najpierw powinnisny siasc zrobic kilka projektow logo najlepiej zloznego z liter ag ktore mozna by umiescic na stronie bo gdzie nie spojrze widze autogaleria.pl ponizej autogaleria.pl po prawej forum auto galeria.pl fajnie ale mozna by to zastapic ladnym designerskim logiem z pomyslem bo wkoncu forum jest o motoryzacji a to tez design kiedy juz bedzie takie logo i umiescimy proejkt zwyciezy na forum mozna zaczac myslec na nalepkach imo nie powinien to byc tez napis auto galeria gdyz zeby to bylo czytelne musi miec swoje gabarytu a po za tym spore nalepki szpeca auta...wedlug mnie powinno to byc logo AG z co najwyzej malym podpisem a ponizej z adresem strony wtedy przedewszystkim 2 duze litery rzuca sie nam w oczy a ktos zainteresowny podejdzie i bez problemu odczyta adres ponizej ...ja moge nawet zrobci kilka projektow i pomyslow na logo ale wrzucajcie tez cos bo watek jest chyba dawno nie odswiezany a pomysl na niego naprawde dobry

dajce znac co o tym myslicie i jak cos to ruszymy z pomyslami

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Jak możesz to zrób kilka projektów logo. Może zainteresujemy tym Admina. W sumie strona dawno nie była graficzne odświeżana.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów